english version

Aktualności

Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny - Gdańsk

Oprócz rozbudowanej floty pojazdów, trójmiejski oddział Autocash posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług dodatkowych. Jedną z nich jest wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny. Jest to świetna opcja dla tych, którzy np. chcą przewieźć towar z zagranicy lub spędzić weekend w jednym z obcych krajów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Uprawnienia straży miejskiej - fotoradary

W Sejmie znajduje się projekt przepisów, które miałyby odebrać strażom gminnym możliwość kontrolowania prędkości za pomocą fotoradarów. Ale to nie jedyna zmiana. Straże miejskie miałyby utracić uprawnienia do karania za złe parkowanie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kontrola fotoradarów przez NIK

Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi, czy fotoradary ustawiane są w miejscach niebezpiecznych, czy raczej tam, gdzie najłatwiej złapać kierowców na przekraczaniu prędkości. Wyniki kontroli znane będą na początku 2014 roku.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fotelik samochodowy

Zgodnie z polskim prawem, obowiązek korzystania z fotelików samochodowych dotyczy osób, które mają mniej, niż 12 lat i mierzą mniej, niż 150 cm wzrostu. Nasza firma dba o bezpieczeństwo Państwa pociech, dlatego wynajmując u nas auto, mogą Państwo skorzystać z opcji wypożyczenia fotelika.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przejazd z Warszawy do Gdańska

Rozbudowana sieć oddziałów Autocash sprzyja tym z Państwa, którzy chcą podróżować między największymi polskimi miastami. W naszej wypożyczalni można bowiem wynająć samochód w jednym z naszych biur (np. w Warszawie) i oddać go w innym mieście (np. w Gdańsku).

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Egzamin z pierwszej pomocy

Grupa posłów PO wpadła na pomysł, by na egzaminie praktycznym na prawo jazdy wprowadzić dodatkowe zadanie. Miałoby ono sprawdzać umiejętności kandydatów na kierowców w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Cadillac CTS

Nadchodzi wielkie wydarzenie dla fanów amerykańskiej motoryzacji. W najbliższym czasie swoją premierę będzie miał bowiem Cadillac CTS. Czy będzie konkurencją dla europejskich aut luksusowych?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Opel Vivaro - wynajem długoterminowy lub na kilka dni

Dziś przedstawiamy Państwu jeden z minibusów znajdujących się w naszej flocie. Mowa o Oplu Vivaro. Samochód wart jest uwagi z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że pomieści aż dziewięć osób wraz z bagażami, a przy tym do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy na nowych zasadach

Jeszcze nie ucichła burza wywołana styczniowymi zmianami w procesie uzyskiwania prawa jazdy, a już szykują się kolejne zmiany. Autorzy systemów egzaminacyjnych - PWPW i ITS powołają konsorcjum, by ujednolicić system w całej Polsce.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Transport z lotniska - Warszawa

Tani, a przede wszystkim komfortowy przejazd z lotniska - właśnie taką usługę proponujemy w naszym warszawskim oddziale Autocash. Jesteśmy w stanie przewieźć od jednej do nawet ośmiu osób w dowolne miejsce Warszawy i całej Polski. Oferujemy także transport z dowolnego miejsca pod same drzwi portu lotniczego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód