english version

Aktualności

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu to pytanie, które co roku zadaje sobie każdy właściciel auta. Czy wystarczy ubezpieczyć samochód w pierwszej lepszej ubezpieczalni? A może lepiej porównać ceny i zakres oferty, by dowiedzieć się, jakie są między nimi różnice? Czy istnieje jakikolwiek prosty sposób, by obniżyć ogromne kwoty proponowane przez firmy ubezpieczeniowe? Analizując oferty można szybko dojść do wniosku, że szeroki zakres ubezpieczenia przy niskiej cenie to pobożne życzenie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Małopolski - atrakcje i malownicze trasy

Przed Tobą wolny weekend? A może nadszedł wyczekany urlop? Planujesz odwiedzić województwo małopolskie, ale nie wiesz, jakie są tam atrakcje? Bez wątpienia jest to jeden z piękniejszych rejonów naszego kraju i nawet kilka dni odpoczynku może nie wystarczyć, by zwiedzić te najpiękniejsze miejsca. Najlepszym pomysłem, by wykorzystać ten czas do maksimum, jest zwiedzanie autem Małopolski.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Łódzkiego - najciekawsze atrakcje

Liczne, łódzkie atrakcje są jednym z doskonałych powodów na jedno- lub dwudniową objazdówkę po tym województwie. Wiele różnorodnych miejsc wartych odwiedzenia na terenie tego województwa sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie - zarówno miłośnik przyrody oraz nieskalanych ręką człowieka krajobrazów, jak i fan zabytkowej architektury.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jak sprawdzić czy samochód jest ubezpieczony i do kiedy?

Wypadek na drodze? A może po prostu względy bezpieczeństwa? W każdej sytuacji dobra polisa to podstawa. Jednak wielu kierowców nie wie, jak sprawdzić, czy samochód jest ubezpieczony. Przed taką zagwozdką stają zarówno osoby wynajmujące samochód, jak i kierowcy, którzy np. chcieliby sprawdzić, czy drugie auto biorące udział w kolizji na pewno ma OC. Zatem - jak sprawdzić ubezpieczenie auta i kto jest uprawniony do uzyskania takich informacji?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kryzys na rynku samochodów - braki i długi czas oczekiwania na nowe auto

Obecna sytuacja na świecie wpływa na wiele branż, które zmuszone są radzić sobie z brakiem surowców i problemami z transportem. Kryzys w motoryzacji, który zaczął się wraz z pandemią, nie słabnie, a nawet zaczyna się nasilać. Wiele osób zastanawia się, czy jest to dobry moment na kupno lub sprzedaż auta, a ci, którzy chcą się wybrać do salonu, mogą się rozczarować.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Lubuskiego - najciekawsze atrakcje

Zwiedzanie samochodem lubuskiego jest jednym z fantastycznych pomysłów na aktywną wycieczkę - zarówno tę w sezonie wakacyjnym, jak i po nim. Dzięki masie różnorodnych atrakcji dla dużych i małych - możesz zaplanować jednodniową, ale również kilkudniową objazdówkę po najciekawszych lubuskich atrakcjach. Przeczytaj nasz poradnik i przekonaj się, że zwiedzanie autem lubuskiego to pomysł na niecodzienną, edukacyjną wycieczkę, która ma szansę pozostać w Twojej pamięci na długi czas!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ile kosztuje przegląd samochodu?

Za brak ważnego badania technicznego samochodu grozi obecnie mandat w wysokości od 1500 do nawet 5000 złotych. Z uwagi na możliwe, dotkliwe konsekwencje finansowe bardzo ważne jest pamiętanie o regularnym serwisowaniu auta i corocznym, obowiązkowym przeglądzie. Ile kosztuje przegląd samochodu? O tym ile dokładnie wynosi koszt przeglądu samochodu, dowiesz się z naszego tekstu!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem Lubelszczyzny - najciekawsze atrakcje

Z uwagi na rosnące ceny noclegów w miejscowościach turystycznych, objazdówka samochodem po najciekawszych atrakcjach wybranego regionu może się okazać świetnym pomysłem na aktywne i wartościowe spędzanie czasu. Zwiedzanie autem Lubelszczyzny jest nie tylko doskonałym pomysłem na zdobycie cennej wiedzy na temat tego regionu, ale również świetnym sposobem na alternatywę „przesiedzianych” w jednym miejscu wakacji.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kto wynalazł samochód – poznaj historię auta

Większość fanów motoryzacji (i nie tylko) w którymś momencie pewnie zadało sobie pytanie: kto wynalazł samochód? Cała historia samochodu jest długa, a także pełna prób i błędów. Można podzielić ją na wiele etapów. Pomaga jednak uzmysłowić sobie, jak ważnym wynalazkiem jest auto i ile trudu włożono w stworzenie go. Jak wynaleziono samochód, kto i kiedy wynalazł samochód, z jaką prędkością poruszał się pierwszy samochód? Przeczytaj artykuł i poznaj fascynującą historię motoryzacji!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zwiedzanie autem kujawsko-pomorskiego - najciekawsze atrakcje

Poszukujesz fantastycznego pomysłu na aktywne wakacje? Zwiedzanie kujawsko-pomorskiego samochodem jest idealnym sposobem na zaspokojenie potrzeb każdego turysty — żądnego atrakcji i dobrej kuchni oraz amatora krajobrazów i pieszej turystyki. Z dobrze zaplanowaną trasą przed Tobą niezliczone atrakcje! Kujawsko-pomorskie to województwo idealnie nadające się na niezapomnianą „objazdówkę”. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jakie są ciekawe miejsca w kujawsko-pomorskim!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód