english version

Wynajęcie samochodu z automatyczną skrzynią biegów - Warszawa

Coraz więcej kierowców docenia automatyczną skrzynię biegów. Rozwiązanie to jest spotykane najczęściej w autach luksusowych. Pozwala jeździć bardzo płynnie, a zimą dodatkowo utrudnia wpadnięcie w poślizg. Dlatego warto przetestować takie rozwiązanie.

 

Kiedyś kierowcy poruszający się autami z przekładnią automatyczną, byli postrzegani, jako ci, którzy "nie potrafią jeździć". Czasy się jednak zmieniają. Rozwiązanie takie zyskuje coraz większą popularność w Europie. W Stanach Zjednoczonych zadomowiło się na dobre już dawno temu.

Automatyczna skrzynia biegów sama dobiera odpowiednie przełożenie, bez interwencji ze strony kierowcy. To pomaga dużo bardziej skupić się na drodze. Kolejnym plusem jest fakt, że samochód z takim mechanizmem zawsze porusza się na odpowiednich obrotach. To ułatwia jazdę płynną i ekologiczną. Ważne jest to szczególnie zimą, gdy silnik pracujący na zbyt wysokich obrotach potrafi przyczynić się do utraty przyczepności pojazdu.

Autocash posiada w swojej ofercie nie tylko luksusowe samochody z automatyczną skrzynią biegów (takie, jak Mercedes S 350, Audi A8, czy BMW X5). W naszej ofercie znajduje się łącznie aż 15 pojazdów z taką przekładnią. Reprezentują one różne segmenty - od C do E. Wszystkim warszawskim kierowcom, ceniącym komfort, a także chcącym sprawdzić, jak jeździ się samochodem z automatyczną skrzynią biegów, polecamy wynajem takiego auta - na kilka dni lub dłuższy okres.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód