english version

Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny Kraków

Nie wszystkie wypożyczalnie samochodów godzą się na wyjazdy ich autami poza granice kraju. Firma Autocash w Krakowie oferuje taką usługę. Naszymi pojazdami można bez problemu wybrać się na zagraniczną wycieczkę (w przypadku samochodu osobowego) lub po towar (korzystając z auta dostawczego).

 

Bardzo szeroka oferta samochodów pozwala wypożyczalni Autocash zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Z myślą o osobach, które często bywają poza naszym krajem, udostępniamy możliwość wyjazdu wynajętym samochodem za granicę.

Autocash posiada w swojej flocie auta osobowe wszystkich klas. Dzięki temu zarówno wyjazd zagraniczny samochodem luksusowym, jak i weekendowy wypad z rodziną, nie będą problemem. Osobom szukającym śniegu (np. w Alpach) polecamy natomiast samochody terenowe. Jeśli na wycieczkę wybiera się duża rodzina, proponujemy wynajem 7-osobowego vana lub 9-osobowego minibusa.

Rekreacja to nie jedyny cel zagranicznych wojaży. Osoby, które mogą okazyjnie zakupić za granicą większą ilość towaru, mogą skorzystać z naszych aut dostawczych: Citroena Jumpera, Renault Mastera lub Peugeot Boxera. By zasiąść za ich kierownicą, wystarczy tradycyjne prawo jazdy kat. B. Ich paka pomieści ok. 15 m3 ładunku, a w kabinie mogą podróżować aż trzy osoby, które mają do dyspozycji bogate wyposażenie (m.in. klimatyzację oraz elektryczne szyby i lusterka).

By wynająć w Krakowie samochód na wyjazd zagraniczny, wystarczy przejść do formularza rezerwacji i zaznaczyć w nim odpowiednią kratkę.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód