english version

Aktualności

Transport delegacji - Trójmiasto

Gdański oddział naszej firmy oferuje także przewóz VIP. Świadomi faktu, że w przypadku przyjmowania ważnych gości (wizytatorów, delegacji), bardzo ważna jest kwestia ich bezpiecznej i komfortowej podróży. My wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom w tym zakresie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Gdańsk - przewóz na lotnisko

Dziś opis jednej z oferowanych przez nas usług w Gdańsku - przewozu na lotnisko. Dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim dla wygody - nasz kierowca z dowolnego miejsca odwiezie Państwa do portu lotniczego oraz z niego odbierze. I to bez względu na to, czy samolot będzie o czasie, czy nie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przewóz mebli - zrób to sam!

We wszystkich większych miastach Polski trwa sezon na poszukiwania i wynajem mieszkań. Wszystko za sprawą studentów, którzy niebawem rozpoczną rok akademicki. Jak przy wynajmie lub zamianie mieszkania łatwo przeprowadzić się do nowego lokum? Wystarczy wypożyczenie samochodu dostawczego. W naszej ofercie znajdują się busy na prawo jazdy kat. B.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochodem po mieście 400 mostów

Wrocław oferuje wszystkim turystom nie lada atrakcje: od zabytkowych budowli, aż do perełek współczesnej architektury, o ogromnej ilości muzeów i parków rozrywki nie wspominając. Jak skorzystać z tych wszystkich atrakcji w ciągu jednego krótkiego pobytu? To proste - wystarczy wynająć samochód w naszej wypożyczalni. Dzięki niemu będziecie Państwo mogli sprawnie i bez przeszkód poruszać się po stolicy Dolnego Śląska.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochód zastępczy za darmo!

Miałeś wypadek z winy innego kierującego? W jego następstwie Twój samochód jest uszkodzony? W takim razie wiedz, że należy Ci się wynajem samochodu zastępczego, za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy. I to nie tylko, gdy prowadzisz działalność gospodarczą. Takie świadczenie przysługuje także osobie fizycznej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczny powrót z urlopu

Niestety, wakacje dobiegają końca. Co za tym idzie, kończą się też urlopowe wyjazdy. Mimo, że często wracamy do domów po beztroskim odpoczynku, warto na czas podróży zadbać o własne bezpieczeństwo. Jak spokojnie wrócić z wakacji? Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ewakuacja Polaków z Syrii

Prawdopodobnie nikt w tegoroczne wakacje nie zastanawiał się nad urlopem w Syrii. Rejon od dłuższego czasu jest bardzo niespokojny. 28 sierpnia polskie MSZ wezwało nawet do natychmiastowego opuszczenia tego kraju.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Spacer z kamizelką odblaskową

W lipcu Prezydent podpisał ustawę, która nakłada na pieszych obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Wybierając się na spacer po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, musimy być wyposażeni w takie elementy. Oczywiście jeśli poruszamy się po drodze.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Egipskie kurorty jeszcze bezpieczne

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że mimo niepokojów w Egipcie, wycieczki do tego kraju są wciąż możliwe. Należy jednak nie wyjeżdżać poza kurorty.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Pomiar prędkości po nowemu

Jeszcze nie ucichła wrzawa wokół zwiększenia ilości fotoradarów na polskich drogach, a już słychać o pomysłach nowej formy kontrolowania prędkości. Miałyby się nią zajmować urządzenia mierzące szybkość, z jaką porusza się samochód na określonym odcinku drogi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód