english version

Przejazd z Gdańska do Katowic

Chociaż Gdańsk i Katowice dzieli prawie cała Polska, jest możliwa wygodna i bezpieczna podróż między tymi dwoma miastami. I nie chodzi tu bynajmniej o lot samolotem. W wypożyczalni samochodów Autocash można wynająć auto dowolnej klasy i zwrócić je na drugim końcu naszego kraju. Wszystko dzięki rozbudowanej sieci oddziałów.

 

Podróż samochodowa z Gdańska do Katowic zajmuje kilka godzin, ale wcale nie musi być męcząca. Wybór tego środka lokomocji to dodatkowo spora oszczędność. Bilety lotnicze dla całej rodziny mogłyby kosztować fortunę.

Nie zawsze jednak prywatny samochód nadaje się do przejechania takiej trasy. Dlatego warto wynająć do tego celu odpowiednie auto. Takie rozwiązanie ma kilka plusów: przede wszystkim dostajemy do dyspozycji pojazd w 100 % sprawny i gotowy do jazdy. W razie jakiejkolwiek awarii, możemy natomiast liczyć na natychmiastową pomoc.

Niebagatelną zaletą jest również możliwość wyboru odpowiedniego samochodu. Na tak długiej trasie najlepiej sprawdzą się auta przestronne i wygodne - np. klasy D lub E (luksusowe). Ich wyposażenie umili każdą, nawet najdłuższą podróż. Ułatwieniem może być także wynajem samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

Trasę z Gdańska do Katowic można też pokonać z ładunkiem lub większą ilością pasażerów. Do takich zadań najlepiej nadają się auta dostawcze oraz 9-osobowe minibusy, które również można wynająć w Autocash. W obu tych miastach wypożyczalnia posiada swoje oddziały, więc odbiór samochodu w jednym i jego zwrot w drugim, nie będzie żadnym problemem.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód