english version

Aktualności

Buspasy w Warszawie dostępne dla rowerzystów?

Już prawie dwa miesiące warszawscy rowerzyści mogą korzystać z tzw. buspasów w niektórych miejscach stolicy. Takie ułatwienia już od dawna istnieją w wielu europejskich miastach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zmiany w prawie jazdy kat. D1+E

Już chyba wszyscy przyzwyczaili się do kolejnych projektów zmian dotyczących kierowania samochodami. Najnowszy pomysł parlamentarzystów przewiduje zniesie ograniczenia masy całkowitej zespołu pojazdów, którym mogą kierować posiadacze prawa jazdy kat. D1+E.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny - Wrocław

Od kilku dni mamy za oknami złotą polską jesień. Jeśli jednak chcielibyście Państwo sprawdzić, jak wygląda ta pora roku w innych krajach Europy, zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów. U nas możecie Państwo wynająć dowolny samochód i ruszyć nim w trasę zarówno w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najlepiej sprzedające się samochody w Polsce

W zestawieniu aut rejestrowanych w pierwszym półroczu 2013 roku najlepiej wypadła Skoda. Jej dwa modele: Fabia i Octavia zajęły najwyższe miejsca. Na trzeciej lokacie uplasował się Ford Focus.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jazda rowerem po spożyciu alkoholu

Dziś na naszym blogu informacja dla tych, którzy często przesiadają się z samochodów na rowery. Za kilka dni wejdą w życie nowe przepisy, które regulują kwestię jazdy bicyklem po spożyciu alkoholu. Od 1 listopada nie będzie to już przestępstwo.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Cena Skody Rapid Spaceback

Koncern Skody udostępnił polski cennik Skody Rapid Spaceback. Samochód porównywany przez niektórych do Audi A3 Sportback (pod kątem wyglądu) ma kosztować już od ok. 44 tys. zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obniżenie spalania

W dobie rosnących cen paliw wielu kierowców zastanawia się, jak zmniejszyć wydatki na benzynę. Coraz popularniejsza staje się tzw. jazda ekonomiczna. Na czym ona polega? Poniżej przedstawiamy kilka jej najważniejszych założeń.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wycieczka na Ukrainę - pamiętaj o światłach!

Ukraina to coraz bardziej popularny kierunek polskich wycieczek. Wszyscy, którzy chcieliby wybrać się do naszych wschodnich sąsiadów samochodem, powinni pamiętać, że 1 października 2013 roku zmienił się tamtejszy kodeks drogowy. Najważniejsze zmiany dotyczą używania świateł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obniżenie kosztów obsługi floty

W dobie kryzysu dobrze jest poszukać oszczędności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dla osób, które w swojej działalności wykorzystują firmową flotę, spore wydatki stanowią usługi serwisowe i ubezpieczeniowe dla samochodów. Dlatego warto zastanowić się nad długoterminowym wynajmem auta. Nasza wypożyczalnia oferuje taką usługę. Jakie płyną z niej korzyści?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Automatyczna skrzynia biegów

W dzisiejszym artykule zapoznamy Państwa z rozwiązaniem, które zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Mowa o automatycznej skrzyni biegów. Autocash posiada w swojej ofercie również takie samochody.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód