english version

Aktualności

Bezpieczeństwo rowerzysty

Co roku w Polsce dochodzi do mnóstwa wypadków z udziałem rowerzystów. Niezależnie od tego, kto je powoduje - kierujący samochodem, czy rowerem - i tak ten drugi zawsze kończy z nieporównywalnie większymi obrażeniami. W Warszawie trwa właśnie kampania społeczna, przypominająca o przepisowym odstępie przy wyprzedzaniu rowerzysty.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypadki na drogach w wakacje 2013

Policja podała bilans wypadków podczas ostatnich wakacji. Wynika z niego, że zdarzeń drogowych było aż o 1/5 mniej, niż w roku ubiegłym. Mniej było też zabitych i rannych. Tylko liczba pijanych kierowców pozostała bez zmian.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy bez kursu

Jeden z klubów poselskich podniósł postulat, by przyszli kierowcy nie musieli odbywać obowiązkowego kursu na prawo jazdy. Do egzaminu mogliby ich przygotowywać inni kierujący, np. rodzice. Taki system zdobywania uprawnień funkcjonuje już w USA. Pomysł budzi jednak sporo kontrowersji. Przedstawiamy główne wady i zalety takiego rozwiązania.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wyższe mandaty dla bogatych

RMF FM poinformowała, że w Ministerstwie Transportu trwają prace nad nowym projektem dotyczącym mandatów. Ich efektem mają być przepisy, które umożliwią nakładanie wyższych kar na osoby, które zarabiają więcej. Podobne rozwiązania stosuje się w Finlandii.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Transport delegacji - Trójmiasto

Gdański oddział naszej firmy oferuje także przewóz VIP. Świadomi faktu, że w przypadku przyjmowania ważnych gości (wizytatorów, delegacji), bardzo ważna jest kwestia ich bezpiecznej i komfortowej podróży. My wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom w tym zakresie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Gdańsk - przewóz na lotnisko

Dziś opis jednej z oferowanych przez nas usług w Gdańsku - przewozu na lotnisko. Dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim dla wygody - nasz kierowca z dowolnego miejsca odwiezie Państwa do portu lotniczego oraz z niego odbierze. I to bez względu na to, czy samolot będzie o czasie, czy nie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przewóz mebli - zrób to sam!

We wszystkich większych miastach Polski trwa sezon na poszukiwania i wynajem mieszkań. Wszystko za sprawą studentów, którzy niebawem rozpoczną rok akademicki. Jak przy wynajmie lub zamianie mieszkania łatwo przeprowadzić się do nowego lokum? Wystarczy wypożyczenie samochodu dostawczego. W naszej ofercie znajdują się busy na prawo jazdy kat. B.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochodem po mieście 400 mostów

Wrocław oferuje wszystkim turystom nie lada atrakcje: od zabytkowych budowli, aż do perełek współczesnej architektury, o ogromnej ilości muzeów i parków rozrywki nie wspominając. Jak skorzystać z tych wszystkich atrakcji w ciągu jednego krótkiego pobytu? To proste - wystarczy wynająć samochód w naszej wypożyczalni. Dzięki niemu będziecie Państwo mogli sprawnie i bez przeszkód poruszać się po stolicy Dolnego Śląska.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochód zastępczy za darmo!

Miałeś wypadek z winy innego kierującego? W jego następstwie Twój samochód jest uszkodzony? W takim razie wiedz, że należy Ci się wynajem samochodu zastępczego, za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy. I to nie tylko, gdy prowadzisz działalność gospodarczą. Takie świadczenie przysługuje także osobie fizycznej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczny powrót z urlopu

Niestety, wakacje dobiegają końca. Co za tym idzie, kończą się też urlopowe wyjazdy. Mimo, że często wracamy do domów po beztroskim odpoczynku, warto na czas podróży zadbać o własne bezpieczeństwo. Jak spokojnie wrócić z wakacji? Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód