english version

Wypożyczalnia samochodów Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

Szybki kontakt:

 
 
 

Wypożyczalnia samochodów:

Dworzec Główny PKP Wrocław
ul. Sucha 10/12
Wrocław
tel. +48 501 212 378


Zarezerwuj samochód



Szybko i wygodnie obsługujemy Klientów przyjeżdżających do Wrocławia pociągiem. Po przyjechaniu na dworzec wystarczy udać się na parking przy ulicy Suchej, gdzie będzie oczekiwał na Państwa nasz pracownik z przygotowanym samochodem do wynajmu. Wcześniej prosimy o dokonanie rezerwacji, kliknąc w link na samym dole. Dzięki temu można łatwo wynająć auto bez konieczności odwiedzania naszego biura. Wszelkie formalności załatwiane są na miejscu.

Oferujemy wszystkie klasy samochodów oraz modele z manualną i automatyczną skrzynią biegów w różnych wersjach nadwozia (sedan, kombi, hatchback). W ofercie znajdują się równiez auta luksusowe między innymi Audi A8 i Mercedes S class.

Dworzec Główny PKP Wrocław znajduje się przy ulicy Suchej 10/12 we Wrocławiu i zarazem 1 km od wypożyczalni samochodów Autocash. Zabytkowy budynek dworca ma 150 lat i jest jednym z największych zabytków Wrocławia. W ostatnich latach został odremontowany. Z tyłu dworca, również przy ulicy Suchej, znajduje się tymczasowy dworzec autobusowy PKS.

Wynajmujemy w całej Polsce!

Ostatnio na blogu

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód