english version

Aktualności

Przejazd z Warszawy do Gdańska

Rozbudowana sieć oddziałów Autocash sprzyja tym z Państwa, którzy chcą podróżować między największymi polskimi miastami. W naszej wypożyczalni można bowiem wynająć samochód w jednym z naszych biur (np. w Warszawie) i oddać go w innym mieście (np. w Gdańsku).

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Egzamin z pierwszej pomocy

Grupa posłów PO wpadła na pomysł, by na egzaminie praktycznym na prawo jazdy wprowadzić dodatkowe zadanie. Miałoby ono sprawdzać umiejętności kandydatów na kierowców w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Cadillac CTS

Nadchodzi wielkie wydarzenie dla fanów amerykańskiej motoryzacji. W najbliższym czasie swoją premierę będzie miał bowiem Cadillac CTS. Czy będzie konkurencją dla europejskich aut luksusowych?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Opel Vivaro - wynajem długoterminowy lub na kilka dni

Dziś przedstawiamy Państwu jeden z minibusów znajdujących się w naszej flocie. Mowa o Oplu Vivaro. Samochód wart jest uwagi z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że pomieści aż dziewięć osób wraz z bagażami, a przy tym do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy na nowych zasadach

Jeszcze nie ucichła burza wywołana styczniowymi zmianami w procesie uzyskiwania prawa jazdy, a już szykują się kolejne zmiany. Autorzy systemów egzaminacyjnych - PWPW i ITS powołają konsorcjum, by ujednolicić system w całej Polsce.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Transport z lotniska - Warszawa

Tani, a przede wszystkim komfortowy przejazd z lotniska - właśnie taką usługę proponujemy w naszym warszawskim oddziale Autocash. Jesteśmy w stanie przewieźć od jednej do nawet ośmiu osób w dowolne miejsce Warszawy i całej Polski. Oferujemy także transport z dowolnego miejsca pod same drzwi portu lotniczego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczeństwo rowerzysty

Co roku w Polsce dochodzi do mnóstwa wypadków z udziałem rowerzystów. Niezależnie od tego, kto je powoduje - kierujący samochodem, czy rowerem - i tak ten drugi zawsze kończy z nieporównywalnie większymi obrażeniami. W Warszawie trwa właśnie kampania społeczna, przypominająca o przepisowym odstępie przy wyprzedzaniu rowerzysty.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypadki na drogach w wakacje 2013

Policja podała bilans wypadków podczas ostatnich wakacji. Wynika z niego, że zdarzeń drogowych było aż o 1/5 mniej, niż w roku ubiegłym. Mniej było też zabitych i rannych. Tylko liczba pijanych kierowców pozostała bez zmian.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy bez kursu

Jeden z klubów poselskich podniósł postulat, by przyszli kierowcy nie musieli odbywać obowiązkowego kursu na prawo jazdy. Do egzaminu mogliby ich przygotowywać inni kierujący, np. rodzice. Taki system zdobywania uprawnień funkcjonuje już w USA. Pomysł budzi jednak sporo kontrowersji. Przedstawiamy główne wady i zalety takiego rozwiązania.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wyższe mandaty dla bogatych

RMF FM poinformowała, że w Ministerstwie Transportu trwają prace nad nowym projektem dotyczącym mandatów. Ich efektem mają być przepisy, które umożliwią nakładanie wyższych kar na osoby, które zarabiają więcej. Podobne rozwiązania stosuje się w Finlandii.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód