english version

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych

Posiadanie własnego auta osobowego to spore obciążenie dla portfela - oprócz zakupu samochodu i uzupełniania baku, trzeba pamiętać o regularnych przeglądach i naprawach, obowiązkowym ubezpieczeniu oraz spadającej wartości naszej własności. Dlatego coraz częściej otrzymujemy pytania o wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Wynajem długoterminowy pozwala osobom prywatnym korzystać z auta przez okres od 1 miesiąca do nawet 5 lat, jednocześnie możesz zapomnieć o inwestowaniu pieniędzy w koszty eksploatacyjne. Wynajem długoterminowy samochodów osobowych to usługa zbliżona do klasycznego leasingu, ale o wiele korzystniejsza dla indywidualnego klienta. Jeżeli chcesz poznać zalety tego rozwiązania, to serdecznie zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Czym jest wynajem długoterminowy dla osób fizycznych?

Wynajem długoterminowy

Polacy coraz częściej decydują się na wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych, bo choć posiadanie własnego auta ma wiele zalet, to opcja wynajmu daje nam większą niezależność. Jeżeli należysz do osób, które:

 • nie chcą inwestować pieniędzy w utrzymanie samochodu;
 • lubią zmieniać auto maksymalnie co 5 lat;
 • nie mają kapitału potrzebnego na zakup własnego auta,

to wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych będzie dla Ciebie doskonały. Różnorodność ofert sprawia, że z łatwością wybierzesz samochód pasujący do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie warunki umowy wynajmu długoterminowego samochodów używanych dla osób fizycznych są ustalane indywidualnie, dotyczą m.in.: 

 • wysokości comiesięcznej opłaty;
 • miesięcznego limitu kilometrów;
 • czasu wynajmu;
 • marki samochodu.

Po podpisaniu umowy z wypożyczalnią samochodów ponosisz stałą miesięczną opłatę za wynajem auta oraz wszystkie wydatki związane z zakupem paliwa.

Przedstawmy teraz wszystkie koszty wliczone w cenę wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych:

 • pełen ubezpieczenie - OC, AC, NNW, Assistance;
 • pełna obsługa pojazdów - serwis, likwidacja szkód komunikacyjnych i gwarancja auta zastępczego;
 • podatek VAT - 23%.

Wybierając wynajem długoterminowy w wypożyczalni samochodów Autocash masz gwarancję obsługi najwyższej jakości, nasze oddziały znajdziesz w największych miastach Polski - Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Krakowie.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Zalety wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych pozwala na użytkowanie auta przez długi okres czasu - nawet do 5 lat. Wynajem długoterminowy samochodów używanych dla osób fizycznych posiada wiele zalet, przede wszystkim korzystanie z usług wypożyczalni samochodów to bardzo wygodne rozwiązanie. Wszystkie kwestie administracyjne np. serwis czy ubezpieczenia auta leżą po stronie wypożyczalni, dlatego nie musisz przejmować się formalnościami (obecnymi przy kupnie czy leasingu aut), a przy okazji zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy.

Najważniejszą zaletą wynajmu samochodów jest pewność stałych i niskich kosztów, dzięki czemu w łatwy sposób zaplanujesz budżet i unikniesz uciążliwych wydatków eksploatacyjnych. Cena wynajmu długoterminowego jest też o wiele korzystniejsza niż w przypadku najmu na krótki czas. Klienci indywidualni mogą korzystać z bogatej oferty samochodów klasy premium, bez ryzyka wiążącego się z szybkim spadkiem wartości takich pojazdów. Co więcej, zawsze możesz wymienić samochód na nowszy model, bez problemów związanych ze sprzedażą dotychczasowego auta. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje samochody z różnych segmentów, w Autocash 24 znajdziesz kilkanaście marek aut:

 • Skoda, Fiat, Toyota - klasa A;
 • Skoda, Nissan - klasa B;
 • Ford, Seat, Opel - klasa C;
 • Ford, Skoda - klasa C1;
 • Citroen, Peugeot, Volkswagen - klasa M;
 • Citroen, Peugeot, Ford - klasa MV;
 • Volkswagen, Hyundai, Peugeot - klasa D;
 • Skoda, Renault, Kia - klasa D1;
 • BMW, Mercedes - klasa D2;
 • BMW, Jaguar, Lexus - klasa E;
 • Peugeot, Volkswagen, Renault, Opel - klasy T3 i T9.

Podsumowując, wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych to korzystny wariant, który pozwala na znaczne oszczędności i maksymalny komfort użytkowania auta.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Różnica pomiędzy wynajmem a leasingiem dla klientów indywidualnych

Czy wynajem długoterminowy dla osób prywatnych jest taką samą usługą jak leasing? Nie, w przypadku leasingu to Ty poniesiesz koszty związane z serwisowaniem, zakupem opon i ubezpieczeniem samochodu. Wynajem samochodów nie obarcza Cię żadnymi dodatkowymi kosztami - wynajmujący co miesiąc uiszcza stałą opłatę, w której zawarto koszty ubezpieczenia, serwisu i wszelkich napraw.

Wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych to atrakcyjne rozwiązanie, nie musisz przejmować się żadnymi dodatkowymi kosztami, a po zakończeniu umowy po prostu oddajesz auto do wypożyczalni. Jednakże musisz pamiętać, że mimo comiesięcznych opłat auto nigdy nie będzie Twoją własnością. Przy podpisywaniu umowy musisz także zadeklarować ilość pokonywanych w miesiącu kilometrów - jeśli przekroczysz limit, firma wynajmująca obarczy Cię dodatkową opłatą.

W przypadku umowy leasingowej miesięczne opłaty będą wyższe, ale po zakończeniu okresu leasingowania możesz wykupić samochód w preferencyjnej cenie. Dotychczas wielu klientów decydowało się na opcję leasingu, właśnie ze względu na możliwość wykupienia auta w korzystnej cenie. Nowoczesne wypożyczalnie samochodów starają się odpowiadać na potrzeby klientów indywidualnych, dlatego w Autocash 24 możesz wykupić samochód po zakończeniu umowy.

Czy wynajem długoterminowy samochodu dla osoby prywatnej się opłaca?

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych to korzystna oferta dla każdego, kto:

 • nie chce przejmować się kwestiami serwisowania i ubezpieczenia auta;
 • nie ma zdolności kredytowych lub nie chce pożyczać pieniędzy na zakup samochodu;
 • ceni sobie wygodne i tanie rozwiązania.

Największą zaletą długoterminowego wynajmu samochodów dla klientów indywidualnych jest niska cena tego rozwiązania. Comiesięczne raty nie nadwyrężą domowego budżetu, a jakiekolwiek dodatkowe opłaty leżą po stronie wypożyczalni. Dzięki czemu Ty nie stracisz czasu i nerwów na wizyty w serwisie oraz planowanie kosztów napraw czy ubezpieczenia.

Decydując się na wynajem długoterminowy możesz wybierać spośród wielu samochodów osobowych, vanów i aut dostawczych. Oferta wypożyczalni jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wszelkich oczekiwań klientów. Po zakończeniu umowy oddajesz samochód do wypożyczalni, więc nie musisz przejmować się jego spadającą ceną ani potrzebą odsprzedaży. Po okresie najmu możesz wybrać nowy samochód lub odkupić dotychczasowy w preferencyjnej cenie.

Jak widzisz wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych ma wiele korzyści i zdecydowanie się opłaca. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany do długiego okresu najmu, zdecyduj się na wynajem średnioterminowy lub wynajem krótkoterminowy samochodów.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód