english version

Aktualności

Samochód zastępczy za darmo!

Miałeś wypadek z winy innego kierującego? W jego następstwie Twój samochód jest uszkodzony? W takim razie wiedz, że należy Ci się wynajem samochodu zastępczego, za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy. I to nie tylko, gdy prowadzisz działalność gospodarczą. Takie świadczenie przysługuje także osobie fizycznej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczny powrót z urlopu

Niestety, wakacje dobiegają końca. Co za tym idzie, kończą się też urlopowe wyjazdy. Mimo, że często wracamy do domów po beztroskim odpoczynku, warto na czas podróży zadbać o własne bezpieczeństwo. Jak spokojnie wrócić z wakacji? Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ewakuacja Polaków z Syrii

Prawdopodobnie nikt w tegoroczne wakacje nie zastanawiał się nad urlopem w Syrii. Rejon od dłuższego czasu jest bardzo niespokojny. 28 sierpnia polskie MSZ wezwało nawet do natychmiastowego opuszczenia tego kraju.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Spacer z kamizelką odblaskową

W lipcu Prezydent podpisał ustawę, która nakłada na pieszych obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Wybierając się na spacer po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, musimy być wyposażeni w takie elementy. Oczywiście jeśli poruszamy się po drodze.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Egipskie kurorty jeszcze bezpieczne

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że mimo niepokojów w Egipcie, wycieczki do tego kraju są wciąż możliwe. Należy jednak nie wyjeżdżać poza kurorty.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Pomiar prędkości po nowemu

Jeszcze nie ucichła wrzawa wokół zwiększenia ilości fotoradarów na polskich drogach, a już słychać o pomysłach nowej formy kontrolowania prędkości. Miałyby się nią zajmować urządzenia mierzące szybkość, z jaką porusza się samochód na określonym odcinku drogi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wycieczkę do Libanu lepiej odpuścić

Komunikat polskiej ambasady jest krótki i zwięzły - nie podróżować do Libanu. Ci, którzy już tam są powinni zachować szczególną ostrożność. Turyści planujący wycieczkę do tego państwa, powinni wybrać inny cel podróży.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód