english version

Aktualności

Jazda rowerem po spożyciu alkoholu

Dziś na naszym blogu informacja dla tych, którzy często przesiadają się z samochodów na rowery. Za kilka dni wejdą w życie nowe przepisy, które regulują kwestię jazdy bicyklem po spożyciu alkoholu. Od 1 listopada nie będzie to już przestępstwo.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Cena Skody Rapid Spaceback

Koncern Skody udostępnił polski cennik Skody Rapid Spaceback. Samochód porównywany przez niektórych do Audi A3 Sportback (pod kątem wyglądu) ma kosztować już od ok. 44 tys. zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obniżenie spalania

W dobie rosnących cen paliw wielu kierowców zastanawia się, jak zmniejszyć wydatki na benzynę. Coraz popularniejsza staje się tzw. jazda ekonomiczna. Na czym ona polega? Poniżej przedstawiamy kilka jej najważniejszych założeń.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wycieczka na Ukrainę - pamiętaj o światłach!

Ukraina to coraz bardziej popularny kierunek polskich wycieczek. Wszyscy, którzy chcieliby wybrać się do naszych wschodnich sąsiadów samochodem, powinni pamiętać, że 1 października 2013 roku zmienił się tamtejszy kodeks drogowy. Najważniejsze zmiany dotyczą używania świateł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obniżenie kosztów obsługi floty

W dobie kryzysu dobrze jest poszukać oszczędności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dla osób, które w swojej działalności wykorzystują firmową flotę, spore wydatki stanowią usługi serwisowe i ubezpieczeniowe dla samochodów. Dlatego warto zastanowić się nad długoterminowym wynajmem auta. Nasza wypożyczalnia oferuje taką usługę. Jakie płyną z niej korzyści?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Automatyczna skrzynia biegów

W dzisiejszym artykule zapoznamy Państwa z rozwiązaniem, które zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Mowa o automatycznej skrzyni biegów. Autocash posiada w swojej ofercie również takie samochody.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny - Gdańsk

Oprócz rozbudowanej floty pojazdów, trójmiejski oddział Autocash posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług dodatkowych. Jedną z nich jest wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny. Jest to świetna opcja dla tych, którzy np. chcą przewieźć towar z zagranicy lub spędzić weekend w jednym z obcych krajów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Uprawnienia straży miejskiej - fotoradary

W Sejmie znajduje się projekt przepisów, które miałyby odebrać strażom gminnym możliwość kontrolowania prędkości za pomocą fotoradarów. Ale to nie jedyna zmiana. Straże miejskie miałyby utracić uprawnienia do karania za złe parkowanie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kontrola fotoradarów przez NIK

Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi, czy fotoradary ustawiane są w miejscach niebezpiecznych, czy raczej tam, gdzie najłatwiej złapać kierowców na przekraczaniu prędkości. Wyniki kontroli znane będą na początku 2014 roku.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fotelik samochodowy

Zgodnie z polskim prawem, obowiązek korzystania z fotelików samochodowych dotyczy osób, które mają mniej, niż 12 lat i mierzą mniej, niż 150 cm wzrostu. Nasza firma dba o bezpieczeństwo Państwa pociech, dlatego wynajmując u nas auto, mogą Państwo skorzystać z opcji wypożyczenia fotelika.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód