english version

BMW serii 2 w wersji coupe coraz bliżej

Pierwsza seria BMW coupe była przez długi czas jedynym samochodem kompaktowym wyposażonym w napęd na tylną oś. Zadebiutowała ona dziesięć lat temu. W marcu będziemy natomiast świadkami premiery drugiej generacji tego typu pojazdu.

 

Druga seria BMW w wersji coupe prezentuje się wyśmienicie. Jest to bardzo ciekawe połączenie cech typowego samochodu prestiżowego z kompaktowym (podobnie, jak w pierwszej generacji).

Pod maską nowego modelu będzie pracował 3-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy R6. Jego moc to 326 KM. Producent deklaruje, że pozwoli on na rozwinięcie prędkości 250 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy.

Mimo, że samochody typu coupe nie charakteryzują się imponującymi rozmiarami, drugiej serii BMW nie można zarzucić karłowatości. Prawie 4,5 metra długości i 1,77 metra szerokości pozwoli na komfortową podróż. Na brak miejsca będą mogli narzekać natomiast pasażerowie na tylnej kanapie.

Powyższe dane tycza się modelu M253i. "Dwójka" będzie mieć też dwie inne odsłony: 220d oraz 220i. Dostępne będą również różne wersje wyposażenia.  

fot. www.bmwblog.com

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód