english version

Aktualności

Podwyżka cen benzyny

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju opublikowało projekt przepisów, które zmienią wysokość opłaty paliwowej. Od 2015 do 2019 roku ma ona wzrastać o 25 zł za tysiąc litrów lub tonę paliwa. Dla kierowców oznacza to jedno - wzrost cen na stacjach benzynowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najpopularniejsze samochody używane

Volkswagen Golf był najbardziej poszukiwanym samochodem na rynku wtórnym w październiku bieżącego roku. Serwis ogłoszeniowy autotrader.pl sprawdził, jakich aut szukali Polacy w tym okresie i sporządził listę top 10 najpopularniejszych modeli.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Lamborghini zakończyło produkcję Gallardo

Wczoraj z taśmy produkcyjnej w Sant' Agata zjechał ostatni model Lamborghini Gallardo. Auto produkowane było przez dziesięć lat. Co ciekawe, prawie połowa wyprodukowanych przez włoski koncern samochodów przez 50 lat jego istnienia, to właśnie modele Gallardo.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jak kupić pierwszy samochód?

Jakie auto kupić? Jaką kwotę na nie przeznaczyć? Czym się kierować dokonując wyboru? Te pytania najczęściej zadają sobie młodzi kierowcy, którzy chcą zainwestować w kupno własnego pojazdu. Dziś publikujemy garść praktycznych wskazówek dotyczących tego tematu. Proponujemy również dużo wygodniejsze rozwiązanie, niż zakup samochodu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obowiązek zmiany opon na zimowe

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak dzięki naszej wypożyczalni samochodów zaoszczędzić na wymianie ogumienia. W międzyczasie posłowie złożyli projekt przepisów, które nakazywałyby zmianę opon z letnich na zimowe. Niestosowanie się to tego obowiązku miałoby kosztować aż 500 zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zmiana opon na zimowe - jak obniżyć koszty?

Zima za pasem. Nastał najlepszy czas, by zastanowić się nad zmianą opon w swoim samochodzie. To operacja kosztowna i czasochłonna. Nie dość, że należy kupić nowe ogumienie i ustawić się w kolejce do warsztatu wulkanizacyjnego, to jeszcze trzeba mieć gdzie przechować letnie opony. Jest to szczególnie kłopotliwe dla firm. Dlatego polecamy Państwu wynajem długoterminowy w wypożyczalni Autocash, który rozwiąże takie problemy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Egzamin na prawo jazdy - kolejne zmiany?

Rzeczywistość, w której poruszają się wszyscy kandydaci na kierowców zmienia się jak w kalejdoskopie. Komisja Infrastruktury proponuje, by ośrodki egzaminowania sprawdzały nie tylko bezpieczeństwo, czy płynność jazdy przyszłych kierujących, ale także umiejętność energooszczędnego poruszania się samochodem.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przejazd Wrocław - Kraków

Dzięki rozbudowanej siedzi swoich oddziałów wypożyczalni samochodów Autocash, można tanio i komfortowo podróżować między największymi miastami Polski. Wynajęty u nas samochód (osobowy lub dostawczy) można bowiem oddać w innym punkcie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najpopularniejsze samochody służbowe

Pisma branżowe wskazują, że Skoda Octavia, Opel Astra, Ford Focus, Toyota Auris oraz Kia Ceed są najczęściej wybieranymi samochodami przez firmy. Wypożyczalnia pojazdów Autocash posiada w swojej ofercie dwa z tych pięciu najpopularniejszych aut. Co sprawia, że przedsiębiorcy powszechnie wykorzystują je jako auta służbowe?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu z automatyczną skrzynią biegów - Kraków

Osoby, które dawno nie miały do czynienia z manualnymi skrzyniami biegów, mogą nie czuć się pewnie w ich obsłudze. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich Klientów, oferując aż 15 modeli z automatyczną przekładnią.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód