english version

Aktualności

Przejazd Poznań-Wrocław

Gęsta sieć biur wypożyczalni samochodów stwarza możliwość, z której mało kto zdaje sobie sprawę. Dzięki niej można bowiem wypożyczyć auto w jednym mieście i bez większych problemów oddać je w innym. Rozwiązanie takie doceniają szczególnie osoby, które wybierają się do obcej metropolii na dłużej lub potrzebują przewieźć duży ładunek, używając samochodu dostawczego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Podstawienie limuzyny na lotnisko Jasionka

Podkarpacie rozwija się coraz szybciej. W związku z tym na rzeszowski port lotniczy często przylatują ważne osobistości – inwestorzy, biznesmeni, kontrahenci. By godnie ich podjąć, polecamy wypożyczenie samochodu luksusowego na lotnisku Jasionka. Do skorzystania z tej opcji zachęcamy wszystkich odwiedzających Rzeszów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowa fabryka Volkswagena w Polsce?

Są szanse, że niemiecki koncern otworzy nową fabrykę swoich samochodów w naszym kraju. Miałaby ona produkować modele dostawcze. Jako potencjalną lokalizację tego przedsięwzięcia wymienia się Wrześnię i Stęszew koło Poznania oraz Stargard Szczeciński.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Dopłaty do nowych samochodów w Hiszpanii

Polski rząd dopłaca do zakupu nowych mieszkań, by napędzić obroty w branży deweloperskiej. Gabinet Mariano Roya liczy na to, że finansując część wydatków na nowy samochód, ożywi rynek motoryzacyjny za Pirenejami. Takie rozwiązanie ma też podłoże ekologiczne.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wygodny przejazd z Warszawy do Gdańska

Nim Pendolino zacznie kursować na trasie Warszawa-Gdańsk z pełną prędkością, minie jeszcze sporo czasu. Jak zatem szybko i komfortowo przemieszczać się między stolicą, a Trójmiastem? Dobrym rozwiązaniem może być przejazd wynajętym samochodem.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Sprawdzenie historii samochodu

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapowiedziało, że już w tym roku dostępna będzie usługa "Historia pojazdu". Dzięki niej będzie można sprawdzić, ile razy dane aut był rejestrowany oraz, czy nie jest kradziony. Informacje te są szczególnie przydatne wszystkim tym, którzy planują zakup samochodu. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ford Transit Connect - mały samochód dostawczy

Nie wszystkie przedsiębiorstwa korzystające z aut dostawczych, potrzebują pojazdów o dużych gabarytach. Dość wspomnieć np. o firmach kurierskich, które często wybierają małe samochody dostawcze, by ich pracownic mogli łatwiej poruszać się po dużych miastach. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku takich pojazdów jest Ford Transit Connect.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ford Focus dla firmy

Ford Fokus kombi to samochód bardzo często wybierany przez przedsiębiorców. Posiada on ciekawą stylistykę i dynamiczny silnik, a przy tym bardzo dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu sprawdza się zarówno w przypadku przewozu osób, jak i towarów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochód w automacie - Gdańsk

Automatyczna skrzynia biegów to rozwiązanie bardzo często spotykane w samochodach luksusowych. Wielu kierowców podchodzi do niego nieufnie. Niepotrzebnie. Samochody w automacie zapewniają dużo dłuższą żywotność silnika oraz zapewniają spokojniejszą jazdę.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Testowanie SUV-a w Katowicach

Zakup auta SUV w Katowicach to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych - nawet w przypadku samochodu używanego. Czy pojazdy te warte są swojej ceny? Jakie są ich wady, a jakie zalety?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód