english version

Aktualności

Wynajem Renault Trafic w Katowicach

Wynajem 9-osobowego samochodu może być pomocne w bardzo różnych sytuacjach. Auto na 8 pasażerów może się przydać, gdy będziemy chcieli przewieźć gości na wesele lub zorganizować wycieczkę poza miasto. Firma Autocash, oddział Katowice oferuje wypożyczenie minibusa na atrakcyjnych warunkach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy bez teorii

Sejmowa Komisja Infrastruktury wciąż pracuje nad zmianami w prawie o ruchu drogowym. Od około miesiąca bardzo szeroko komentowany jest pomysł, który zakłada zniesienie obowiązkowego kursu teoretycznego na prawo jazdy. Kandydaci na kierowców mogliby korzystać ze szkoleń w OSK, ale możłiwe byłoby także samodzielne przygotowanie się do egzaminu teoretycznego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Lakier, który się nie brudzi

Kierowcy często zastanawiają się, gdzie można umyć samochód w mieście. Na szczęście sieć myjni jest coraz bardziej rozbudowana. Czasem jednak auto pobrudzi się nieznacznie - tak, że nie będzie wymagało gruntownego mycia. Zanieczyszczenie jest jednak bardzo widoczne. Takiej sytuacji doświadczają najczęściej użytkownicy pojazdów o jasnych barwach. Zastanwiają się wtedy, czy już jechać na myjnię, czy jeszcze nie? Nowe rozwiązanie testowane przez Nissana ma wyeliminować ten problem.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Lexus NX , czyli nowy SUV na rynku

Rynek samochodów terenowo-rekreacyjnych rozwija się coraz szybciej. Również Lexus postanowił podjąć na nim grę o klienta. Lexus NX jest debiutem tej marki w segmencie SUV. Na polskim runku będzie dostępny już za kilka miesięcy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prędkość na polskich drogach

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego opublikowała raport, w którym zawarła badania średniej prędkości na różnych typach polskich dróg. Wynika z niego, że polscy kierowcy generalnie respektują obowiązujące ograniczenia, ale tylko poza obszarem zabudowanym. Średnia prędkość w miastach była wyższa od dozwolonej zarówno w dzień, jak i w nocy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jazda motorem z prawem jazdy kat. B

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości zaistnieje taka możliwość. "Rzeczpospolita" doniosła, że w sejmowej Komisji Infrastruktury trwają prace nad nowelizacją przepisów drogowych. Nowe zapisy mają dawać kierowcom posiadającym prawo jazdy kat. B takie same uprawnienia, jak kategoria A1.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Serwisowanie samochodu w warsztacie niezależnym

Coraz więcej osób wie, że obowiązek serwisowania samochodu w ASO, by nie stracić gwarancji, jest niezgodny z prawem. W przypadku nowych samochodów dozwolone jest także korzystanie z usług niezależnych mechaników, które jest znacznie tańsze. Jednak warto przy tym pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jakich?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Koszty ubezpieczenia samochodów służbowych

Kwota, którą musimy wydać na ubezpieczenie floty, zależy od bardzo wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest dotychczasowa szkodowość. Na rynku istnieje wiele ofert ubezpieczycieli. Warto jednak pamiętać, że każdą z nich można negocjować, tak by koszty ubezpieczenia dla aut służbowych były jak najniższe.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Finansowanie auta służbowego

Samochód służbowy może być świetną motywacją dla pracowników. Ponadto pozwala on skuteczniej wykonywać swoje obowiązki. Dziś przyjrzymy się temu tematowi od strony przedsiębiorcy. Zastanowimy się, jaki jest najlepszy sposób finansowania samochodu służbowego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Laserowe reflektory w samochodach

BMW oraz Audi rozpoczynają nową erę w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Koncerny zapowiedziały wprowadzenie reflektorów laserowych. Pod kątem jakości światła oraz oszczędności, mają one być lepsze nawet, niż LED-y.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód