english version

Przewóz osób na lotnisko w Szczecinie

Przewóz osób na lotnisko w Szczecinie

Port lotniczy Szczecin-Goleniów jest dziesiątym co do wielkości lotniskiem w Polsce. Można z niego podróżować przede wszystkim na Wyspy Brytyjskie oraz do Skandynawii. Jak dojechać na lotnisko w Szczecinie? Najlepiej skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Autocash, która oferuje przewóz i odbiór osób z lotniska Szczecin-Goleniów.

 

Główne kierunki lotów ze Szczecina, to Londyn-Stansted, Liverpool i Dublin oraz norweskie Oslo-Torp i Oslo-Gardermoen, a także Stavanger. Poza tym można stąd również podróżować do Warszawy, a w sezonie także do lokalizacji turystycznych w Turcji, Tunezji, Egipcie, Grecji i Bułgarii.

Bardzo jasno wskazuje to, że nasi rodacy korzystają najczęściej z lotniska Szczecin-Goleniów wyjeżdżając za chlebem lub na wakacje.

Jak bezproblemowo dostać się na ten port lotniczy o każdej porze dnia i nocy? Warto skorzystać w tym celu z wypożyczalni samochodów Autocash, która nie tylko wynajmuje auta, ale oferuje także przewóz osób na lotnisko.

Co więcej, realizujemy także przewóz VIP (kierownictwa, zarządów spółek, itd.). Taki odbiór z lotniska może być zrealizowany przez nas samochodem luksusowym. To dużo bardziej profesjonalne rozwiązanie, niż np. korzystanie z taksówek. Dlatego z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

80-852 Gdańsk ul. Dyrekcyjna 6
+48 58-721-32-33
+48 790-45-95-95
gdansk@autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

53-333 Wrocław ul. Powst. Śląskich 114
+48 501-212-378
+48 71-793-09-75
kontakt@autocash24.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice inne lokalizacje
Rezerwuj rezerwuj samochód