english version

Aktualności

Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny - Warszawa

Nie każda wypożyczalnia samochodów w Warszawie godzi się na to, by klient pojechał wynajętym samochodem za granicę. W Autocash taka opcja jest dostępna. Szczególnie przypadnie ona do gustu tym wszystkim, którzy tegorocznej zimy chcą poszukać śniegu np. w Alpach. Wybierając się w tamte rejony, dobrym pomysłem będzie wynajem samochodu terenowego lub SUV.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Strefa płatnego parkowania w Krakowie będzie powiększona

Krakowscy urzędnicy zdecydowali, że za postój na Grzegórzkach, Starym Podgórzu, Krowodrzy, części Zwierzyńca oraz na osiedlu Oficerskim będzie trzeba zapłacić. Strefa płatnego parkowania będzie poszerzona o te rejony od 1 marca

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najpopularniejsze auta w styczniu

Portal Onet.pl opublikował dane z raportu Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, dotyczącego rejestracji nowych samochodów w styczniu. Wynika z nich, że Polacy najchętniej kupowali Toyotę Auris.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu w automacie - Poznań

Nie wszyscy lubią jeździć autami z manualną skrzynią biegów. Istnieje cała rzesza kierowców, którzy znacznie bardziej cenią sobie przekładnie automatyczne. Rozwiązanie takie jest bardzo często spotykane w samochodach luksusowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowy posiadacz Lamborghini Veneo

Ostatnio pisaliśmy o najtańszym samochodzie świata. Dziś czas na jeden z najdroższych. Jest nim Lamborghini Veneo. Powstały tylko tzy egzemplarze tego samochodu, a jeden z nich znalazł się niedawno w rękach jednego z amerykańskich biznesmenów. Szczęśliwiec zapłacił za niego 4,1 mln dol.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


"Najtańszy samochód świata" jest niebezpieczny

Tata Nano uchodzący za "najtańszy samochód świata" otrzymał zero gwiazdek w testach bezpieczeństwa. Pojazd miał zawojować rynek indyjski przede wszystkim dzięki swojej cenie. Okazało się jednak, że Hindusi niezbyt chętnie go kupują. Obecnie producent planuje wprowadzić wersję dwusilnikową oraz z silnikiem diesla.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochody ekonomiczne w testach bezpieczeństwa IHSS

Amerykański odpowiednik Euro NCAP - Insurance Institute Highway Loss (IIHS) w 2012 roku opracowała nowy sposób badania bezpieczeństwa pojazdu przy uderzeniach. Narzędzie to wykorzystuje obrysowe testy zderzeniowe. Niedawno wykorzystano je, by sprawdzić małe samochody z klasy A i B. Wynik? Na 11 aut, tylko 1 otrzymało ocenę "akceptowalną".

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fiat przejął Chryslera

FCA to skrót od Fiat Chrysler Automobiles - nowego koncernu motoryzacyjnego. Powstał on na skutek połączenia dwóch marek, które mają już na koncie efekty swojej współpracy, m.in. Fiata Viaggio. Klasyczne logo włoskiej firmy nie zostanie jednak zastąpione nowym.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wyższe mandaty za prędkość

Rządzący pracują nad kolejną zmianą przepisów drogowych. Tym razem założenie jest takie, by wymóc na kierowcach przepisową jazdę. Rząd chce to zrobić w bardzo prosty sposób - podnieść kary za przekroczenie prędkości, jeśli kierowca zostanie złapany przez fotoradar.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Rolls-Roys Ghost V

Można już składać zamówienia na Rolls-Roys V-Specyfication. Pod maską nowej, limitowanej wersji tej nietuzinkowej limuzyny będzie pracował silnik o mocy 600 KM. Całość dopełni ręcznie wykonane wnętrze. Za taki luksus brytyjski producent każe sobie jednak słono zapłacić. W przeliczeniu na naszą walutę, nowy Ghost V-Specyfication będzie kosztował ponad 1 mln, 300 tys. zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód