english version

Aktualności

Zakończył się Moto Show Kraków 2014

W stolicy Małopolski dobiegły końca ogromne targi motoryzacyjne. 24 i 25 maja tereny EXPO Kraków odwiedziło ponad 20 tys. zwiedzających. Ma Moto Show Kraków prezentowane były m.in. samochody tuningowane, rodzinne i miejskie. Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników adrenaliny.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochód z autopilotem

Koncern Volvo przy współpracy z władzami Goeteborga testuje auto, które samo jeździ po ulicach miasta. Kierowca takiego pojazdu może się w tym czasie zająć czymś zupełnie innym. Samochód bezpiecznie dojedzie do celu, po czym sam znajdzie miejsce parkingowe i je wykorzysta. Podobne rozwiązania testowane są też przez innych producentów z branży. Czy w ruchu drogowym nadchodzi rewolucja?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu z automatyczną skrzynią biegów - Katowice

Automatyczna skrzynia biegów jest stosowana najczęściej w autach luksusowych. W ostatnich latach coraz częściej można ją jednak spotkać również w samochodach niższych klas. Jest bowiem bardziej łaskawa dla silnika, a jazda samochodem w automacie jest dużo bardziej komfortowa.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Peugeot 308 SW

Niedawno opisywaliśmy Samochód Roku 2014, jakim jest Peugeot 308. Dziś prezentujemy jego odmianę w wersji kombi. Zadebiutowała ona podczas wiosennych targów motoryzacyjnych w Genewie. Pierwsze sztuki będą się poruszać po naszych drogach już w najbliższym miesiącu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem Renault Trafic w Warszawie

Ostatnio pisaliśmy o opcji wynajęcie Dodge Caravan na 7 osób. Co jednak, gdy potrzebujemy przewieźć 8 pasażerów i kierowcę? Taką sytuacją będzie np. transport gości na wesele w Warszawie lub wycieczka z bardzo dużą rodziną. Wtedy na państwa potrzeby odpowie 9-osobowy Renault Trafic. Autocash oferuje bowiem również wypożyczenie minibusa.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Peugeot 308 - Samochód Roku 2014

Nowe dziecko francuskiego koncernu motoryzacyjnego zdobyło tytuł Car of the Year 2014. Tym samym Peugeot 308 drugiej generacji wyprzedził BMW i3 oraz Tesla model S. Zwycięzca reprezentuje klasę C i jest 5-osobowym hatchbackiem.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Motocykle na kat. B coraz bliżej

Posłowie przegłosowali proponowane zmiany w przepisach o ruchu drogowym, o których wspominaliśmy już jakiś czas temu. Jeden z zapisów ma pozwolić posiadaczom prawa jazdy kat. B prowadzić skutery o pojemności do 125 cm3. Teraz nowelizacja trafi do Senatu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem Opla Vivaro w Krakowie

Opel Vivaro to samochód dla 8 pasażerów oraz kierowcy. Posiada również bardzo dużą przestrzeń ładunkową. To właśnie sprawia, że świetne sprawuje się zarówno w przypakdu rodzinnych wycieczek, jak i przewozu gości weselnych. Dlatego właśnie wynajem minibusa w Krakowie jest jedną z usług oferowanych przez wypożyczalnię samochodów Autocash.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


System eCall już jesienią

Od października bieżącego roku wszystkie nowe samochody osobowe oraz lekkie ciężarowe, będą musiały być wyposażone w urządzenia obsługujące system eCall. Jest to rozwiązanie, które ma pozwolić błyskawicznie powiadomić odpowiednie służby o wypadku drogowym. Sygnał będzie mógł być wysłany zarówno manualnie, jak i automatycznie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczny wyjazd na majówkę

Długi weekend zawsze wiąże się ze wzmożonym ruchem na drogach. Jak bezpiecznie przygotować się do długiej podróży? Jak zapewnić sobie i swoim bliskim spokojną, bezstresową jazdę? Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, o których niestety często zapominamy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód