english version

Wypożyczenie Forda Rangera – Kraków

Wypożyczenie Forda Rangera – Kraków

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Krakowie posiada w swojej ofercie również auta amerykańskie. Wśród nich znajduje się legendarny pick-up, czyli Ford Ranger. Auto sprawdzające się zarówno wtedy, gdy trzeba przewieźć jakiś ładunek, jak i wtedy, gdy planujemy jazdę po trudnym terenie. Spora paka, porządne zawieszenie i napęd 4x4 sprawiają, że każda forma jazdy tym samochodem jest przyjemna. Moc, wygoda i funkcjonalność – takie słowa najlepiej opisują ten samochód.

 

Moc, dlatego że pod maską pracuje silnik diesela o pojemności 2.200 cm3. Pozwala on na wygenerowanie 150 KM. Współpraca z napędem 4x4 sprawia, że Ford Ranger to świetny samochód na trudne (np. górskie) warunki. Dobrze radzi sobie też przy maksymalnie załadowanej pace, a także doczepionej lawecie.

Wygoda, ponieważ kabina jest wyposażona we wszystko, co potrzebne jest w samochodzie dobrej klasy. Mowa tu m. in. o klimatyzacji, elektrycznych szybach i lusterkach, wspomaganiu kierownicy oraz o systemie audio. Dodatkowo auto posiada bardzo dobre zawieszenie, które świetnie sprawdza się na wyboistych drogach. To wszystko sprawia, że wszystkie osoby które podróżują Fordem Rangerem, mogą cieszyć się wygodną i komfortową jazdą. W aucie mieści się kierowca i czterech pasażerów.

Funkcjonalność jest jedną z najważniejszych cech Forda Rangera. Może on bowiem służyć zarówno jako auto terenowe, jak i dostawcze. Posiada bowiem pakę o wymiarach 1,56 x 1,61 m., na której można przewozić różne ładunki. Całkowita ładowność wynosi 1.152 kg. Dodatkowo samochód wyposażony jest w hak holowniczy, który pozwala na zamontowanie przyczepy lub lawety. Jej masa może wynosić aż 3.300 kg

Podsumowując: Ford Ranger to pojazd, który sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Jego wynajęcie w Krakowie możliwe jest dzięki wypożyczalni samochodów Autocash. Cena za dzień wypożyczenia rozpoczyna się już od 230 zł netto.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód