english version

Wypożyczenie Forda Rangera – Kraków

Wypożyczenie Forda Rangera – Kraków

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Krakowie posiada w swojej ofercie również auta amerykańskie. Wśród nich znajduje się legendarny pick-up, czyli Ford Ranger. Auto sprawdzające się zarówno wtedy, gdy trzeba przewieźć jakiś ładunek, jak i wtedy, gdy planujemy jazdę po trudnym terenie. Spora paka, porządne zawieszenie i napęd 4x4 sprawiają, że każda forma jazdy tym samochodem jest przyjemna. Moc, wygoda i funkcjonalność – takie słowa najlepiej opisują ten samochód.

 

Moc, dlatego że pod maską pracuje silnik diesela o pojemności 2.200 cm3. Pozwala on na wygenerowanie 150 KM. Współpraca z napędem 4x4 sprawia, że Ford Ranger to świetny samochód na trudne (np. górskie) warunki. Dobrze radzi sobie też przy maksymalnie załadowanej pace, a także doczepionej lawecie.

Wygoda, ponieważ kabina jest wyposażona we wszystko, co potrzebne jest w samochodzie dobrej klasy. Mowa tu m. in. o klimatyzacji, elektrycznych szybach i lusterkach, wspomaganiu kierownicy oraz o systemie audio. Dodatkowo auto posiada bardzo dobre zawieszenie, które świetnie sprawdza się na wyboistych drogach. To wszystko sprawia, że wszystkie osoby które podróżują Fordem Rangerem, mogą cieszyć się wygodną i komfortową jazdą. W aucie mieści się kierowca i czterech pasażerów.

Funkcjonalność jest jedną z najważniejszych cech Forda Rangera. Może on bowiem służyć zarówno jako auto terenowe, jak i dostawcze. Posiada bowiem pakę o wymiarach 1,56 x 1,61 m., na której można przewozić różne ładunki. Całkowita ładowność wynosi 1.152 kg. Dodatkowo samochód wyposażony jest w hak holowniczy, który pozwala na zamontowanie przyczepy lub lawety. Jej masa może wynosić aż 3.300 kg

Podsumowując: Ford Ranger to pojazd, który sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Jego wynajęcie w Krakowie możliwe jest dzięki wypożyczalni samochodów Autocash. Cena za dzień wypożyczenia rozpoczyna się już od 230 zł netto.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód