english version

Wypożyczenie Forda Rangera – Katowice

Wypożyczenie Forda Rangera – Katowice

Wraz z nastaniem jesieni wiele dróg, szczególnie gruntowych, staje się coraz trudniejszych do pokonywania. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy lubią terenową jazdę poza miastem oraz pracownicy takich sektorów, jak budownictwo, energetyka czy leśnictwo. Wszystkim, którzy chcieliby poruszać się po trudnym terenie w sposób skuteczny, a zarazem komfortowy, polecamy wynajem pick-upa w Katowicach.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash posiada różne samochody terenowe na wynajem w Katowicach. Wśród nich bardzo ciekawą pozycją jest Ford Ranger. Poza wysokim nadwoziem i napędem 4x4 oferuje on także sporą przestrzeń ładunkową.

Wypożyczenie samochodu typu pick-up może być zatem użyteczne w bardzo różnych sytuacjach. Jego mocny, 150-konny silnik diesela o pojemności 2.2 litra, pozwala bez problemów poruszać się nawet po trudnym terenie. Jazdę taką ułatwia porządne zawieszenie.

Podróż tym samochodem terenowym jest przyjemna również ze względu na jego wyposażenie. Kabina posiada bowiem klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, a także system audio. Dzięki temu, że jest dwudzielna, może w niej podróżować pięć osób.

Przestrzeń ładunkowa w Fordzie Rangerze mierzy 1,56 x 1,61 m. Można na niej przewieźć do 1,152 t. ładunku. Dodatkowo samochód posiada solidny hak holowniczy, który pozwala na doczepienie przyczepy lub lawety o masie do 3.3 t.

Ford Ranger jest zatem samochodem wielozadaniowym. Polecamy jego wynajem firmom oraz osobom prywatnym. Cena za dzień rozpoczyna się już od 230 zł.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód