english version

Aktualności

Wynajęcie samochodu z automatyczną skrzynią biegów - Warszawa

Coraz więcej kierowców docenia automatyczną skrzynię biegów. Rozwiązanie to jest spotykane najczęściej w autach luksusowych. Pozwala jeździć bardzo płynnie, a zimą dodatkowo utrudnia wpadnięcie w poślizg. Dlatego warto przetestować takie rozwiązanie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


BMW serii 2 w wersji coupe coraz bliżej

Pierwsza seria BMW coupe była przez długi czas jedynym samochodem kompaktowym wyposażonym w napęd na tylną oś. Zadebiutowała ona dziesięć lat temu. W marcu będziemy natomiast świadkami premiery drugiej generacji tego typu pojazdu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przejazd z Gdańska do Katowic

Chociaż Gdańsk i Katowice dzieli prawie cała Polska, jest możliwa wygodna i bezpieczna podróż między tymi dwoma miastami. I nie chodzi tu bynajmniej o lot samolotem. W wypożyczalni samochodów Autocash można wynająć auto dowolnej klasy i zwrócić je na drugim końcu naszego kraju. Wszystko dzięki rozbudowanej sieci oddziałów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Technika jazdy zimą

Dziś drugi odcinek naszych porad dotyczących bezpiecznego wyjazdu na ferie. Tym razem przyjrzymy się właściwej technice jazdy. Przybliżymy, jak prawidłowo zachować się w razie poślizgu oraz co zrobić w razie utknięcia w zaspie

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fabryka Opla w Tychach będzie większa

Niedawno pisaliśmy o tym, że Fiaty 500 oraz Fiaty Panda montowane w Tychach są najpopularniejszymi samochodami mini w Europie. Dziś okazało się, ze polska produkcja motoryzacyjna ma kolejny powód do dumy. Opel chce zainwestować ogromne pieniądze w rozbudowę swojej tyskiej fabryki.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezpieczny wyjazd na ferie

Nadszedł czas zimowych urlopów. Wielu kierowców korzysta z usług wypożyczalni samochodów i wyjeżdża wynajętymi autami na ferie. By taka podróż była bezpieczna, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Poniżej prezentujemy część z nich.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najpopularniejsze samochody mini

Okazuje się, że nasza rodzima fabryka motoryzacyjna produkuje auta, które były najchętniej kupowane w 2013 roku. Mowa o tyskiej fabryce oraz jej produktach: Fiacie 500 oraz Fiacie Panda. To te samochody mini były najczęściej wybierane przez Europejczyków. Na trzecim miejscu uplasował się Volkswagen up!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Mandat z fotoradaru za granicą

Koniec z bezkarnością kierowców, którzy zostali sfotografowani przez zagraniczny fotoradar. W całej Unii Europejskiej trwają pracę nad stworzeniem Krajowych Punktów Kontaktowych, które mają pomóc odpowiednim służbom w egzekwowaniu kar m.in. za nadmierną prędkość. Polscy parlamentarzyści przegłosowali nowelizację przepisów, które umożliwią takie działania.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ciekawy pick-up dla Europy

Ford Ranger Wildtrak to samochód produkowany specjalnie na rynek europejski. Mimo, że jest dzieckiem amerykańskiego koncernu, bardzo różni się wyglądem od swoich kolegów zza Oceanu. Ranger Wildtrak oprócz mocnego silnika cechuje się także bogatą gamą akcesoriów, uprzyjemniających jazdę nawet w najtrudniejszym terenie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Salon Genewa 2014

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja salonu samochodowego w Genewie. Podczas niej możemy się spodziewać wielu premierowych modeli takich marek, jak BMW, Jeep, Peugeot czy Audi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód