english version

Aktualności

Odcinkowy pomiar prędkości na wschodzie Polski

Na ścianie wschodzniej naszego kraju ITD zamontuje siedem fotoradarów do odcinkowego pomiaru prędkości. Urządzenia takiego nie otrzyma tylko województwo lubelskie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fotoradary odcinkowe w Polsce południowej

Na południu naszego kraju zostaną zamontowane póki co tylko dwa urządzenia do wykonywania odcinkowego pomiaru prędkości. Oba w województwie małopolskim. ITD nie podała żadnej lokalizacji dla Śląska.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fotoradary odcinkowe w Polsce północnej

Na północy naszego kraju, będziemy mogli spotkać cztery urządzenia, które będą mierzyły prędkość na wyznaczonym odcinku drogi. Po dwa takie fotoradary staną w województwach kujawsko-pomorskim oraz pomorskim.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Całościowe zarządzanie flotą zdobywa coraz więcej zwolenników

Magazyn branżowy "Flota" podsumował 2013 rok w zakresie rynku zarządzania samochodami służbowymi. Okazuje się, że coraz więcej przedsiębiorstw przekazuje takie czynności firmom zewnętrznym. Rozwiązanie popularne w Europie Zachodniej, jest zatem coraz częściej spotykane również nad Wisłą.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Odcinkowy pomiar prędkości w centralnej Polsce

Dziś publikujemy listę fotoradarów nowego typu, które zostaną zamontowane na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Jest to region naszego kraju, który otrzyma największą liczbę urządzeń do wykonywania odcinkowych pomiarów prędkości.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Luksusowy przejazd z Krakowa do Warszawy

Zaletą korzystania z usług wypożyczalni samochodów, która ma wiele oddziałów, jest to, że wybrane auto można wynająć w jednym mieście i oddać w innym. Pozwala to uniknąć pustych przebiegów. Z takiej opcji często korzystają osoby, które chcą odbyć podróż między Krakowem, a Warszawą w luksusowych warunkach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Miejsca odcinkowego pomiaru prędkości

Znamy już lokalizacje urządzeń, które będą mierzyć prędkość na określonym fragmencie drogi. Odcinkowy pomiar prędkości będzie prowadzony w 29 miejscach na terenie całej Polski. Inspekcja Transportu Drogowego zapowiada, że system zacznie działać najpóźniej na początku 2015 roku.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezprzewodowe ładowanie samochodu

Kilka dni temu pisaliśmy o wpadce Toyoty, która musiała ogłosić program serwisowy dla użytkowników Priusów. Firma nie składa jednak broni i w dalszym ciągu chce rozwijać rynek aut elektrycznych. Jej inżynierowie opracowują system, mający pozwolić na ładowanie baterii samochodu bez użycia kabli. Nad podobnym rozwiązaniem pracuje także Volvo.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Awaryjne Toyoty Pius również w Polsce

Toyota uruchomiła kampanię naprawczą swojego modelu Prius. Okazało się bowiem, że niektóre modele tego samochodu mają usterkę modułu mocy. UOKiK opublikował numery VIN pojazdów, których właściciele powinni zgłosić się do serwisu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezprzewodowa komunikacja między samochodami

Amerykanie planują wprowadzenie na szeroką skalę systemu zaprezentowanego w 2006 roku przez General Motors. Chodzi o bezprzewodową komunikację między samochodami (V2V). Ma ona umożliwić płynniejszy ruch oraz ostrzegać kierowców o wszelkich zagrożeniach na drodze.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód