english version

Aktualności

Pieszy na pasach - w Polsce i na Zachodzie

Co czwarte śmiertelne potrącenie pieszego na pasach na terenie UE ma miejsce w Polsce. Zagadnienie to od dłuższego czasu spędza sen z powiek specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem ruchu drogowego. Ustawicznie słyszymy o planowanych zmianach w przepisach. Jak ta kwestia wygląda dziś w naszym kraju i na terenie Wspólnoty?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Sprzedaż samochodu firmowego - da się to ominąć!

W jednym z ostatnich tekstów pisaliśmy o tym, jak najlepiej sprzedać auto służbowe. Wskazaliśmy popularne drogi zbycia oraz zalety i wady każdej z nich. Coraz więcej przedsiębiorców dochodzi jednak do wniosku, że zakup samochodu do firmy nie jest opłacalną inwestycją, m. in. ze względu na straty przy jego sprzedaży. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się leasing i wynajem długoterminowy aut służbowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Sprzedaż auta służbowego

W życiu każdego pojazdu przychodzi taki czas, gdy jego właściciel chce się go pozbyć. Najczęściej wiąże się to z wymianą na lepszy model. W przypadku użytkowników prywatnych sprawa jest prosta. Jednak jak dobrze sprzedać samochód firmowy? Z jakich narzędzi najlepiej skorzystać?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem Renault Trafic Long - Wrocław

Renault Trafic to samochód wielozadaniowy. Można nim przewieźć zarówno jakiś duży bagaż, jak i 8 pasażerów. Wynajęcie minibusa to zatem dobry pomysł dla wszystkich, którzy planują jeszcze w tym roku jechać na wakacje. Dzięki wypożyczalni Autocash, wypożyczenie samochodu 9-osobowego jest możliwe również we Wrocławiu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowy Mercedes Vito

Trzy wersje (dostawcza, osobowa, osobowo-dostawcza) i pięć rodzajów silnika z napędem na jedną lub dwie osie - tak najkrócej można opisać nowego Mercedesa Vito. Niemiecki koncern pokazał już jego zdjęcia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Polacy masowo kupują motocykle

Mowa oczywiście o jednośladach z silnikami o pojemności do 125 ccm. Nowe przepisy pozwalające na prowadzenie takich pojazdów posiadaczom prawa jazdy kat. B, wejdą w życie za kilka dni. Tymczasem handlujący tymi maszynami już przeżywają najazd klientów. Cena motocykla 125 cm3 jest bowiem bardzo atrakcyjna i pozwala kupić go, jako pojazd rekreacyjny.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczenie samochodu luksusowego w Katowicach

Katowicka wypożyczalnia samochodów Autocash oferuje najlepsze ekskluzywne samochody na najbardziej dogodnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się auta takich marek, jak Audi, Mercedes i BMW. Sprawdzają się one zarówno, jako samochód dla prezesa, jak i auto do ślubu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Mniejsza szkodowość - niższa składka OC

Osoby zajmujące się obsługą pojazdów firmowych często zadają sobie pytanie, jak obniżyć koszty ubezpieczenia? Na cenę polisy wpływa wiele czynników. Warto też negocjować stawki. Ostatnio coraz częściej wysyła się pracowników na szkolenie, by zmniejszyć liczbę kolizji, a przez to szkodowość. Czy to się opłaca?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najlepsze samochody dostawcze dla firm

W opisywanym niedawno plebiscycie Fleet Awards Polska 2014, wybrano również najlepsze auta dostawcze. I to zarówno małe, jak i duże. Przypomnijmy - w konkursie głosowali fachowcy zajmujący się obsługą flot samochodowych z całego kraju.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najlepsze samochody dla firmy

Rozglądając się za autami służbowymi, warto wziąć pod uwagę opinie ekspertów. Te bez wątpienia odzwierciedla plebiscyt Fleet Awards Polska. W tym roku głosujący wybrali m. in. najlepszy samochód dla pracownika, najlepszy samochód dla menedżera i najlepszy samochód dla prezesa.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód