english version

Aktualności

Wypożyczenie Forda Rangera – Kraków

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Krakowie posiada w swojej ofercie również auta amerykańskie. Wśród nich znajduje się legendarny pick-up, czyli Ford Ranger. Auto sprawdzające się zarówno wtedy, gdy trzeba przewieźć jakiś ładunek, jak i wtedy, gdy planujemy jazdę po trudnym terenie. Spora paka, porządne zawieszenie i napęd 4x4 sprawiają, że każda forma jazdy tym samochodem jest przyjemna. Moc, wygoda i funkcjonalność – takie słowa najlepiej opisują ten samochód.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Akcja Znicz 2014

Tegoroczny weekend związany z uroczystością Wszystkich Świętych był bezpieczniejszy, niż ten sam okres rok temu. Na drogach doszło do mniejszej liczby wypadków. Zatrzymano też mniej nietrzeźwych kierowców. Policja opublikowała już konkretne statystyki. My przedstawiamy je poniżej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kasowanie punktów karnych

Za przewinienia w ruchu drogowym grożą nam nie tylko kary pieniężne, ale także punkty karne. W przypadku tych drugich po zebraniu 24 punktów, kierowca traci prawo jazdy. Swój bilans może jednak „zbić”. Jak wygląda to obecnie, a jak będzie wyglądało w przyszłości?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zderzenie z dzikim zwierzęciem

Gdy zdarzy się kolizja lub wypadek na drodze, najczęściej bierze w nich udział co najmniej dwóch kierujących. Czasami jednak bywa tak, że na drogę wtargnie np. sarna, która uszkodzi nasz samochód. Jak zachować się po potrąceniu dzikiego zwierzęcia?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczalnie samochodów elektrycznych

Choć w Polsce rozwiązanie to jeszcze nie funkcjonuje, to na Zachodzie staje się coraz bardziej popularne. Mowa o wypożyczaniu samochodów na minuty. System działa bardzo podobnie, jak ten znany z rowerów miejskich. Auto można pobrać z jednego z punktów, które są rozmieszczone po całej aglomeracji, a następnie zdać je w innym. Podobne rozwiązanie ma szanse wejść w życie w Warszawie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wymiana opon na zimowe – ostatni dzwonek

Co prawda pierwszy śnieg nie spadnie zbyt szybko, ale już teraz warto pomyśleć o wymianie opon. Dlaczego? Żeby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze, oszczędzić czas, który później trzeba będzie stracić w kolejkach do wulkanizatorów, a także zaoszczędzić pieniądze. Zakup opon zimowych jest bowiem póki co relatywnie tani.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Toyota Aygo II – nowoczesna stylistyka i silnik z Polski

Co prawda najważniejszym wydarzeniem motoryzacyjnym ostatniego czasu był Salon Samochodowy w Paryżu, ale nie można zapominać o premierach, które miały miejsce w tym roku przy innych okazjach. Wcześniej – w Genewie – zadebiutowała m. in. druga edycja Toyoty Aygo. I warto się jej bliżej przyjrzeć.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczenie Forda Rangera – Katowice

Wraz z nastaniem jesieni wiele dróg, szczególnie gruntowych, staje się coraz trudniejszych do pokonywania. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy lubią terenową jazdę poza miastem oraz pracownicy takich sektorów, jak budownictwo, energetyka czy leśnictwo. Wszystkim, którzy chcieliby poruszać się po trudnym terenie w sposób skuteczny, a zarazem komfortowy, polecamy wynajem pick-upa w Katowicach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


I cóż, że ze Szwecji?

Wielkimi krokami nadchodzi nowe Volvo XC90 drugiej generacji. Szwedzki producent zaprezentował już jego możliwości. Wygląda na to, że z początkiem 2015 roku na rynek wejdzie nowy, poważny gracz w segmencie SUV. Czy Volvo XC90 powtórzy udany debiut swojego poprzednika, który miał miejsce 12 lat temu?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przewóz osób na lotnisko w Szczecinie

Port lotniczy Szczecin-Goleniów jest dziesiątym co do wielkości lotniskiem w Polsce. Można z niego podróżować przede wszystkim na Wyspy Brytyjskie oraz do Skandynawii. Jak dojechać na lotnisko w Szczecinie? Najlepiej skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Autocash, która oferuje przewóz i odbiór osób z lotniska Szczecin-Goleniów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód