english version

Fiat 500X zadebiutuje w Polsce

Fiat 500X zadebiutuje w Polsce

Już w najbliższy weekend do naszych rodzimych salonów Fiata, wjedzie nowy model tego koncernu. Mowa o crossoverze 500X, który produkowany jest we włoskim Melfi. Co oferuje swoim przyszłym posiadaczom? Jaki będzie koszt zakupu Fiata 500X?

 

Fiat 500X zadebiutował podczas jesiennego Salonu Samochodowego w Paryżu, o czym wspominaliśmy w październiku. Pokazywany był także w trakcie Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Już w najbliższy weekend (piątek i sobota 27 oraz 28 marca) auto to zostanie zaprezentowane w polskich salonach. By wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z nowym Fiatem, sprzedawcy przedłużą godziny swojej pracy.

Nie wszystkie silniki będą dostępne w Polsce. W rodzimych salonach będzie można spotkać Fiata 500X napędzanego motorami benzynowymi: 1.6 E-Torq (110 KM), 1.4 MultiAir2 (140 KM) i 1.4 MultiA-ir2 (170KM); oraz z dieselami: 1.6 MultiJet II (120 KM) i 2.0 MultiJet II (140 KM). Będą one mogły napędzać zarówno dwa, jak i cztery koła. Niektóre z nich będą mogły współpracować z automatyczną skrzynią biegów.

Samochód charakteryzuje się ciekawą stylistyką zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest długi na 4,25 m., szeroki na 1,8 m. i wysoki na 1,6 m. Posiada też bagażnik o pojemności 350 litrów.

Cena nowego Fiata 500X będzie się rozpoczynać od 59.900 zł.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód