english version

Nowa Kia Picanto

Nowa Kia Picanto

Niespełna cztery lata temu na rynku zadebiutowała druga odsłona Kii Picanto. Teraz do salonów trafia odświeżona wersja tego popularnego miejskiego samochodu. Znana jest już jej cena we wszystkich wersjach wyposażenia: M, L oraz XL.

 

Koreaiński koncern ma na swoich koncie wiele modeli, które są popularne w Europie (np. Kia Ceed używana przez polską policję). Najmniejszym z nich jest właśnie Picanto, który zadebiutował w 2003 roku. Cztery lata później został on odmłodzony przez konstruktorów, a w 2011 roku na rynek trafiła jego druga wersja. Obecnie do salonów wieżdża Kia Picanto II poddana faceliftingowi.

Podobnie, jak wcześniej jest ona dostępna z dwoma rodzajami silników. Są to 1-litrowy MPI o mocy 69 KM (można go nabyć również z fabryczną instalacja LPG) oraz 1,2-litrowy DOHC o mocy 85 KM. Obydwa współpracują z manualną, 5-stopniową skrzynią biegów.

Nowa Kia oferowana jest z m.in.: 6 poduszkami powietrznymi, elektrycznymi przednimi szybami oraz komputerem pokładowym. Pozostałe elementy wypoważenia zależą od wersji, na którą zdecyduje się klient. A do wyboru ma on trzy opcje oznaczone literami M, L oraz XL.

Kia Picanto II oferowana jest w wersji 3- oraz 5-drzwiowej. Różnica w cenie między nimi wynosi 2 tys. zł (poza wersją M – w jej przypadku jest to 1.500 zł). Zakup tego samochodu to wydatek od 33.200 zł (wersja z silnikiem 1.0 MPI, 3 drzwiami oraz w opcji M) do 47.700 zł (wersja z silnikiem 1.2 DOHC, 5 dzwiami oraz w opcji XL).

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód