english version

Aktualności

Nadchodzi nowa Skoda Fabia III

Najnowsze dziecko producenta zza naszej południowej granicy jest już produkowane. Oficjalny debiut zaliczy w przyszłym miesiącu na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Jednak już dziś znamy wiele informacji dotyczących trzeciej generacji Skody Fabii.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczenie Mercedesa SLK Cabrio - Warszawa

Cabriolet to typ samochodu, który zawsze wyróżnia się na ulicy. Szczególnie, jeśli jest to model tej klasy, co Mercedes SLK Cabrio. Wypożyczalnia samochodów Autocash w Warszawie oferuje wynajęcie tego samochodu - zarówno na jedną przejażdżkę, jak i na dłuższy czas.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Koszty paliwa w firmie

Cena benzyny zależy od wielu bardzo różnych czynników. Swoją rolę gra tu nie tylko polityka podatkowa rządu, ale także wydarzenia na arenie międzynarodowej. Niestety, od kilku lat cena ropy wzrasta. Dlatego właściciele firm stale zastanawiają się, jak obniżyć koszty użytkowania samochodów służbowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jazda w soczewkach, czy w okularach?

To pytanie zadaje sobie wielu kierowców, których wzrok wymaga korekcji. Okazuje się, że nie każdy z nich może jeździć w soczewkach, nawet jeśli nosi je na co dzień. Niektórzy kierujący w przypadku braku okularów podczas kontroli drogowej, mogą dostać nawet 500 zł kary. Którzy?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypadki w wakacje 2014

Policja podsumowuje już liczbę zdarzeń drogowych w minione wakacje. Okazuje się, że ich liczba jest mniejsza, niż w roku ubiegłym. Co więcej, wskaźnik ten maleje praktycznie z roku na rok.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Koszt przejazdu Katowice - Gdańsk

Przeprowadzka, delegacja, konferencja - różne mogą być powody konieczności podróży z Katowic do Gdańska. Co jednak zrobić, gdy nie dysponujemy do tego odpowiednim samochodem (np. dostawczym) lub okoliczności nie sprzyjają do skorzystania z auta rodzinnego? Odpowiedź podpowiada wypożyczalnia samochodów Autocash w Katowicach. Nasza firma posiada bowiem biura w całej Polsce, przez co możliwy jest zwrot wynajętego samochodu w innej lokalizacji, niż miejsce wypożyczenia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Odcinkowy pomiar prędkości - kolejne podejście

Wprowadzenie odcinkowego pomiaru prędkości prawdopodobnie opóźni się w czasie. Wszystko przez testy urządzeń, które miała dostarczyć firma Sprint. Wyniki wypadły bowiem negatywnie i Główny Inspektorat Transportu Drogowego musiał rozpisać nowy konkurs na dostawcę infrastruktury. Informację podał portal brd24.pl.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Bezproblemowe auto dla pracownika

Przedsiębiorca, który planuje zapewnić swoim podwładnym samochody służbowe, musi wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Podstawowym jest koszt auta dla firmy. Nie mniej ważny jest także sposób jego utrzymania - pożądane jest jak najmniejsze zaangażowanie czasowe przedsiębiorstwa w te kwestie. Dlatego warto poważnie rozważyć wynajem samochodu służbowego w Krakowie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Odblaski dla pieszych - obowiązkowe dla wszystkich

Kilka dni temu pisaliśmy o prawach pieszych przy przechodzeniu przez jezdnię. Wszystko w kontekście ich bezpieczeństwa. Z drugiej strony 31 sierpnia weszła w życie nowa ustawa, która zobowiązuje właśnie pieszych do większego dbania o swoje bezpieczństwo na drodze. Chodzi konkretnie o obowiązek noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczenie BMW Z4 Cabrio w Poznaniu

Ostatnie letnie dni warto wykorzystać dobrze i przyjemnie. Każdemu fanowi motoryzacji nic tak nie kojarzy się z latem, jak przejażdżka cabrioletem. Wypożyczalnia samochodów Autocash w Poznaniu oferuje wynajem BMW Z4 Cabrio, które świetnie sprawdzi się zarówno, jako auto sportowe, jak i reprezentacyjne.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód