english version

Caddy popularny, Volkswagen zatrudnia

Caddy popularny, Volkswagen zatrudnia

Volkswagen zapowiedział, że zwiększy zatrudnienie w swojej poznańskiej fabryce. Wszystko dzięki temu, że rośnie zapotrzebowanie na model Caddy. Auto będzie produkowane już pod koniec maja. Obecnie można składać na nie zamówienia.

 

Fabryka Volkswagena w Poznaniu ma w tym roku zmontować łącznie ok. 174 tys. aut. Jest to zarazem jedyna filia, w której produkowany będzie model Caddy IV generacji.Z racji tego, że zapotrzebowanie na Caddy jest duże, kierownictwo zdecydowało się powiększyć jego produkcję.

Caddy to mały van, który oferowany będzie z jednym z ośmiu silników: czterema TDI, trzema TSI oraz jednym TGI zasilanym gazem ziemnym. Ten mały samochód dostawczy będzie nie tylko funkcjonalny, ale także bogato wyposażony. Do dyspozycji kierującego będą m. in. system Discover Media, a opcjonalnie także kamera monitorująca przestrzeń za pojazdem, asystent parkowania oraz system monitorujący zmęczenie kierowcy.

Volkswagen Caddy trafi do sprzedaży w trzecim kwartale roku. Już teraz można składać na niego zamówienia. Jego poprzednik w 2005 roku uzyskał tytuł Van of the Year. Czy tak samo będzie z czwartą generacją modelu? Póki co wszystko jest na dobrej drodze, ale na rozstrzygnięcie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód