english version

Aktualności

Przejazd Poznań-Warszawa

Ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów Autocash umożliwia wynajęcie samochodu w jednym mieście i jego zwrot w innym. Dzięki temu, np. trasa z Poznania do Warszawy, może być pokonana samochodem luksusowym (dla wygody) lub dostawczym (w przypadku przeprowadzki).

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przydrożne siłownie dla kierowców

Ich widok może dziwić, ale należy się do niego przyzwyczaić. Sieć siłowni zewnętrznych na samochodowych parkingach stale rośnie. Jest to efekt akcji Fundacji Trans.org, w którą włączył się m. in. Mercedes. Obiekty takie mają pomóc kierowcom zawodowym w utrzymaniu dobrej kondycji oraz zadbaniu o zdrowie psychofizyczne.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Czym jest system ESP?

Takie elementy wyposażenia samochodu, jak klimatyzacja, czy poduszki powietrzne, stają się powoli normą. Coraz więcej aut posiada także różne systemy bezpieczeństwa. Najpopularniejszym z nich jest ABS. Czym jednak jest system ESP, który coraz częściej pojawia się w nowych modelach aut?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Jaką nawigację wybrać?

Do przeszłości odchodzą już czasy, w których kierowca trzymał w ręku kierownicę, a pasażer mapę, dzięki której podpowiadał temu pierwszemu, jak ma jechać. Dziś coraz więcej osób korzysta z nawigacji samochodowej. Można być ona wbudowana w pojazd, występować jako osobne urządzenie lub być jedną z funkcji telefonu. Wybór nawigacji może być czasem trudny. Dlatego przedstawiamy kilka rad.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kary za brak OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego kierowcy. Może się jednak zdarzyć tak, że ktoś zapomni przedłużyć umowę, przez co przez pewien czas będzie jeździł bez ważnej polisy. Warto pamiętać, że grożą za to wysokie kary. Jakie?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowa Lancia Voyager S

Obecny rok powoli dobiega końca. Był to czas większych i mniejszych premier na rynku samochodowym. Jedną z propozycji wprowadzonych do sprzedaży w styczniu 2014 r. jest nowa Lancia Voyager S. Czym cechuje się to auto z segmentu MPV?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kontrola bezpieczeństwa na drogach

Kontrola drogowa to pojęcie dobrze znane, odnoszące się np. do sprawdzenia stanu technicznego pojazdu. Tym razem postanowiono jednak skontrolować m. in. kontrolujących. Najwyższa Izba Kontroli sporządziła raport o bezpieczeństwie na polskich drogach. Wynika z niego, że winą za dużą liczbę wypadków, nie można obarczać tylko kierowców, ale także służby mające o to bezpieczeństwo dbać, a także zarządców.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Cactus nie tylko na pustyni

Francuski koncern wprowadził do sprzedaży nowy model crossovera. Jest nim Citroen Cactus – auto, które zadziwia swoją stylistyką oraz niską (jak na ten segment) ceną. Przyjrzymy się bliżej temu, co oferuje w zakresie wyglądu, wyposażenia i silnika.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Stłuczka samochodem firmowym

Wypadki i kolizje drogowe to niestety codzienność. Większość kierowców wie, jak zachować się po takim zdarzeniu. Najczęściej spisuje się oświadczenie sprawcy lub wzywa policję. Co jednak, gdy zdarzyło się nam uszkodzić samochód służbowy? Kto w takim przypadku ponosi odpowiedzialność?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Toyota Yaris po dużym faceliftingu

W lipcu japoński koncern odświeżył jeden ze swoich najpopularniejszych modeli. Mowa o Toyocie Yaris III. Wersja po faceliftingu prezentuje się dużo inaczej, niż wcześniejsza. Zmiany zaszły nie tylko w wyglądzie, ale także w sposobie wykonania wnętrza oraz możliwościach wyboru silników. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany w Toyocie Yaris III.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód