english version

Najtańsze wypożyczalnie samochodów?

Najtańsze wypożyczalnie samochodów?

Radziliśmy już czym się kierować, by wynajem auta był nie tylko opłacalny, ale też spełniał wymagania klienta. Dziś przyjrzymy się, w jaki sposób zaoszczędzić na konkretnych usługach, nie tracąc przy tym na jakości. Jako przykład posłużą wypożyczenie samochodu na ślub oraz wynajem aut na lotnisku.

 

Najtańsze wypożyczalnie samochodów często są najtańsze tylko z nazwy. Co prawda każda uczciwa firma podaje pełną cenę za daną usługę, ale może robić to w taki sposób, że klient nawet nie zauważy, że dodatkowe koszty znacznie podniosły cenę. Czasem warto też poszukać rozwiązań nieoczywistych.

Wynajem samochodu na lotnisku

Dobrym przykładem może być usługa tego typu. Duże wypożyczalnie otwierają swoje biura np. w holach portów lotniczych. Wiąże się to z dużymi kosztami, które później przerzucane są na klientów (wyższa cena wypożyczenia samochodu). Niektóre wypożyczalnie robią jednak inaczej. Oferują podstawienie auta na lotnisko, inkasując za to niewielką opłatę. W ostatecznym rozliczeniu takie rozwiązanie często jest dużo bardziej korzystne dla klientów.

Wynajęce samochodu na ślub

Niemal każda wypożyczalnia aut osobowych świadczy tego typu usługi. Jak wiadomo, samochód dla Pary Młodej musi elegancko wyglądać. Często przystraja się go kwiatami. Warto sprawdzić, czy pozornie tania wypożyczalnia aut nie dolicza sobie z tego tytułu wysokich kosztów. Wynajęcie samochodu na wesele to nie tylko transport dla Nowożeńców, ale też dla gości. Dobra wypożyczalnia aut powinna mieć więc w swojej ofercie wynajem busa osobowego. Skorzystanie z usług jednej firmy może w tym przypadku być bardzo pomocne nie tylko organizacyjnie, ale też finansowo.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód