english version

Tani wynajem aut

Tani wynajem aut

W jaki sposób korzystnie wypożyczyć pojazd? Nie wystarczy tylko znaleźć firmę, która oferuje najtańszy wynajem samochodów. Możemy się bowiem narazić na ukryte koszty. Ważne są również nasze potrzeby – oferta powinna być skrojona na ich miarę. To pozwoli efektywnie wydać pieniądze.

 

Tanie wynajęcie auta nie jest wbrew pozorom niczym trudnym. Wystarczy wiedzieć, co generuje koszty oraz jakie są nasze oczekiwania.

 

Na pierwszy element składa się przede wszystkim cena wynajmu za dzień. Tę dość łatwo porównać na stronach różnych wypożyczalni. Trzeba jednak pamiętać o zabezpieczeniu. Mało która firma oferuje wynajęcie auta bez weryfikacji. Podobnie jest w przypadku Autocash. Tutaj jednak możliwe jest zostawienie swojego prywatnego samochodu, jako zabezpieczenia wynajmu. Co prawda kwota ta wraca po zakończeniu umowy, ale trzeba ją najpierw mieć, by móc "zamrozić" na te kilka-kilkanaście dni. Z oczywistych rzeczy to w zasadzie wszystko. A co jest nieoczywiste?

 

Na koszt wynajęcia samochodu składa się też np. cena akcesoriów. Wypożyczenie auta z fotelikiem lub bagażnikiem na rowery będzie droższe, niż bez niego. Jeśli jednak potrzebujemy tego typu urządzeń, warto sprawdzić, ile będzie nas kosztować ich wynajęcie.

 

Nie bez znaczenia są też nasze oczekiwania. Jeśli planujemy wyjazd na kilka dni (np. w delegację), może nam się lepiej opłacać wynajęcie samochodu i jego zwrot w innym mieście, niż podpisanie umowy na cały okres wyjazdu. Taką opcję może udostępnić tylko wypożyczalnia samochodów z oddziałami w całej Polsce. Przykładem jest właśnie Autocash.

 

Planując wyjazd zagraniczny wynajętym autem trzeba też sprawdzić, czy firma, z usług której chcemy skorzystać, w ogóle zgadza się na takie rozwiązanie. Jeśli tak, jakie pobiera za to opłaty.

 

Dopiero sumując wszystkie te czynniki otrzymamy ostateczny koszt wynajmu samochodu. I dopiero wtedy porównywanie cen poszczególnych wypożyczalni będzie efektywne. Często bowiem niektóre firmy tylko pozornie oferują tanie wynajęcie samochodu. Podliczając jednak wszystkie koszty okazuje się, że nie jest to wcale najtańsza opcja dostępna na rynku.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód