english version

Samochód dla kuriera

Samochód dla kuriera

Minęły czasy, w których dostarczaniem paczek zajmowała się tylko Poczta Polska. Na rynku pojawili się inni gracze, a wraz z nimi możliwość zatrudnienia. Często osoba, która chce zostać kurierem musi jednak posiadać odpowiednie auto. Zakup to droga inwestycja. Wynajem długoterminowy już nie.

 

Różne są polityki dotyczące pojazdów służbowych w firmach dostarczających przesyłki. Często jest tak, że przynajmniej na początku, auto dostawcze dla kuriera musi sobie zorganizować sam pracownik. Jednak w niewielu garażach stoi mały dostawczak lub jego większy kolega. Co więcej zakup takiego samochodu jest niepraktyczny – będzie on bowiem sprawdzał się tylko w pracy.

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wynajem auta dostawczego. W przypadku przewożenia mniejszych przesyłek najlepiej sprawdzą się takie modele, jak Peugeot Bipper VAN i Citroen Berlingo VAN. Z dużymi ładunkami dobrze poradzi sobie Peugeot Boxer Maxi.

Jakie są zalety takiego wynajmu? Przede wszystkim brak kosztów wstępnych. Kierowca nie musi się też martwić o naprawy, czy ubezpieczenia. Tym przez cały czas zajmuje się wypożyczalnia samochodów dostawczych i to ona ponosi koszty z tym związane.

Dodatkowo gwarantuje ona dostawcze auto zastępcze w razie awarii – zarówno z winy kierującego, jak i innego użytkownika drogi. Pozwala to kurierom na wypełnienie kontraktu, czyli wyeliminowanie przestojów w pracy. A tego często wymagają firmy doręczycielskie, zabezpieczając się możliwością nałożenia kar finansowych.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód