english version

Imprezy motocyklowe na Dolnym Śląsku

Imprezy motocyklowe na Dolnym Śląsku

Dziś przygotowaliśmy informacje dla fanów dwóch, a nie czterech kółek. Ten weekend przynosi bowiem dwie duże imprezy motocyklowe w województwie dolnośląskim. Mowa o Bolesławieckim MOTOR SHOW oraz Moto Show Bielawa 2015, znanego niegdyś jako Street Fighter Festival.

 

Zlot motocyklowy w Bolesławcu rozpocznie się w niedzielę o godz. 11:00 na torze kartingowym przy ul. Ekonomicznej. Stamtąd motocykliści ruszą na paradę po całym mieście. Po powrocie na widzów czekać będą pokazy jazdy ekstremalnej oraz atrakcje takie, jak symulator dachowania i zderzeń. Cała impreza będzie bezpłatna. Oprócz motocyklistów, można się na niej spodziewać takich osób, jak np. Mistrz Polski w rajdach samochodowych Wojciech Chuchała oraz Łukasz Byśnikiewicz znany z programu TVN Turbo.

Cały weekend potrwa za to impreza w Bielawie. Będzie się ona odbywać już po raz 15. Akrobacje, "palenie gumy" i występy gwiazd z całego świata to coś, czego podczas wcześniejszych edycji nie brakowało. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie i tym razem. Nowością ma być zlot starych motocykli. Moto Show Bielawa odbywać się będzie nieopodal zalewu, na parkingu przy ul. Wysokiej. Wstęp na nią jest bezpłatny.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód