english version

Wyjazd zagraniczny wypożyczonym samochodem - Poznań

Wakacje to czas urlopów i wyjazdów. Dlatego warto wiedzieć, że pojazdami wynajętymi w Autocash, można podróżować również za granicę. Wychodzimy tym samym naprzeciw potrzeb naszych Klientów, którzy chcą spędzić urlop np. u naszych zachodnich sąsiadów.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash w Poznaniu posiada w swojej ofercie wiele pojazdów. U nas możliwe jest m. in. wypożyczenie samochodu miejskiego, rodzinnego, ekonomicznego, kompaktowego, ekskluzywnego i terenowego. Ogółem posiadamy prawie 50 różnych modeli aut wszystkich klas.

Oprócz świadczenia tradycyjnych usług, oferujemy również wynajęcie samochodu na wyjazd zagraniczny. Naszymi świetnie przygotowanymi i bogato wyposażonymi autami, można śmiało wyruszyć na zagraniczne wakacje. Nasze usługi w tym zakresie szczególnie doceniają osoby, które chcą wyjechać z najbliższymi, a nie dysponują dużym, rodzinnym samochodem. Często zdarza się także wypożyczenie auta luksusowego na wyjazd zagraniczny.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego pojazdu. Wszystkie prezentowane są w zakładce "Samochody". Później pozostaje już tylko ruszać w drogę.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód