english version

Opłacenie mandatu przez Internet

Usługi "Historia pojazdu" i "Bezpieczny Autobus" cieszą się dość dużym powodzeniem. Pierwsza pozwala m. in. na sprawdzenie daty pierwszej rejstracji samochodu, przebiegu, liczby właścicieli oraz tego, czy auto nie jest kradzione. Do tej pory sprawdzono dzięki niej ponad pół miliona samochodów.

"Bezpieczny Autobus" pozwala natomiast zweryfikować, czy np. autokar zabierający dizeci na wakacje, ma aktualne badania techniczne.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych cały czas rozbudowuje system CEPiK 2.0. Prace zakończą się w 2016 roku. Do tego czasu, stopniowo będą włączane kolejne e-usługi. MSW informuje, że docelowo możliwy będzie dostęp do własnego profilu kierowcy (znajdą się tam informacje o karach i ograniczeniach oraz możliwość opłacenia mandatu on-line), sprawdzenie szkoły jazdy, dostęp do danych o swoim pojeździe, a także usługa "Udostępnij dane pracodawcy". Ta ostatnia ma pomóc przedsiębiorcom w sprawdzeniu, czy osoba, którą zamierzają zatrudnić i powierzyć jej samochód służbowy, ma aktualne uprawnienia do jego prowadzenia.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód