english version

Bezproblemowe auto dla pracownika

Przedsiębiorca, który planuje zapewnić swoim podwładnym samochody służbowe, musi wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Podstawowym jest koszt auta dla firmy. Nie mniej ważny jest także sposób jego utrzymania - pożądane jest jak najmniejsze zaangażowanie czasowe przedsiębiorstwa w te kwestie. Dlatego warto poważnie rozważyć wynajem samochodu służbowego w Krakowie.

 

Wynajęcie samochodu dla firmy pozwala maksymalnie zoptymalizować dwie najważniejsze zmienne: koszty oraz zaangażowanie w obsługę i utrzymanie pojazdu.

W przeciwieństwie do zakupu oraz leasingu, ta forma pozyskania auta nie stawia praktycznie żadnych warunków wstępnych. Przedsiębiorca, którego interesuje wypożyczenie auta firmowego w Krakowie, nie musi wykazać się określonym stażem na rynku, czy przedstawiać planów finansowych swojego przedsiębiorstwa. Zwolniony jest także z opłaty wstępnej. Wynajem długoterminowy aut pracowniczych dostępny jest bowiem dla wszystkich podmiotów (w tym osób prywatnych).

Zarządzanie takim samochodem jest również maksymalnie proste i tanie. Użytkownik jest zobowiązany jedynie do zakupu benzyny. Wszystkie formalności oraz koszty związane z ubezpieczeniami, likwidacją szkód, wymianą opon, itd., bierze na siebie wypożyczalnia. Pozwala to zarówno zaoszczędzić czas potrzebny na realizację tych wszystkich czynności, jak i zaplanować budżet w maksymalnie przewidywalny sposób. Cena wynajęcia samochodu firmowego w Krakowie jest bowiem stała przez cały okres obowiązywania umowy.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód