english version

Koszt przejazdu Katowice - Gdańsk

Przeprowadzka, delegacja, konferencja - różne mogą być powody konieczności podróży z Katowic do Gdańska. Co jednak zrobić, gdy nie dysponujemy do tego odpowiednim samochodem (np. dostawczym) lub okoliczności nie sprzyjają do skorzystania z auta rodzinnego? Odpowiedź podpowiada wypożyczalnia samochodów Autocash w Katowicach. Nasza firma posiada bowiem biura w całej Polsce, przez co możliwy jest zwrot wynajętego samochodu w innej lokalizacji, niż miejsce wypożyczenia.

 

Przewóz towarów lub mebli z Katowic do Gdańska jest bardzo drogi. Firma transportowa ma bowiem do pokonania całą Polskę, a w dodatku musi doliczyć koszty powrotu do stolicy Górnego Śląska. Dlatego przeprowadzka z jednego miasta do drugiego jest tak droga. Istnieje jednak inne wyjście z tej sytuacji.

W wypożyczalni samochodów Autocash w Katowicach możliwy jest bowiem wynajem samochodu dostawczego, którym można samodzielnie przewieźć potrzebne rzeczy. Co więcej, nasza firma posiada biura zarówno w Katowicach, jak i w Gdańsku. To pozwala udać się w podróż w jedną stronę, bez konieczności powrotu na Śląsk, by oddać auto. Zaoszczędza się przy tym zarówno pieniądze, jak i przede wszystkim czas.

Ale z naszych usług korzystają nie tylko osoby, które chcą się przeprowadzić lub przewieźć jakąś partię towaru na drugi koniec Polski. Często zdarza się bowiem tak, że nasi Klienci muszą pojechać do Gdańska w celach służbowych - w delegację lub na konferencję. Taki wyjazd autem rodzinnym utrudnia domownikom pozostającym na miejscu płynne poruszanie się po Katowicach. Wynajęcie samochodu w innej katowickiej wypożyczalni wiąże się natomiast z niepotrzebnymi kosztami - trzeba bowiem zapłacić za cały okres wynajmu, łącznie z pobytem w Gdańsku, na czas którego auto może być nieprzydatne.

Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie samochodu w Katowicach, przejazd na Pomorze i zwrócenie go w gdańskim biurze Autocash. Powrót do domu może być zorganizowany dokładnie na tych samych warunkach. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a przy tym przebyć całą drogę w komfortowych warunkach.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód