english version

Zlot tuningowy w Austrii

Zlot tuningowy w Austrii

Wczoraj przekazaliśmy informacje o nowym Golfie GTI, który zadebiutuje w przyszłym roku podczas GTI Treffen. Tegoroczny zlot odbywa się natomiast właśnie teraz. Na nim swoje nowe modele pokazują m. in. Skoda i Audi. Można je podziwiać jeszcze do soboty.

 

Impreza GTI Treffen nad Wörthersee odbywa się już po raz 34. Początkowo skierowana była do fanów Golfa GTI. Obecnie zjeżdżają na nią wszyscy sympatycy grupy Volkswagena. W tym roku ich liczbę szacuje się na ok. 200 tys. Zlot odbywa się w dniach 13-16 maja.

W jego trakcie swoje nowe modele zaprezentowała m. in. Skoda. Mowa o Fabii R5 w wersji kombi. Jest to ciekawe połączenie samochodu rajdowego z powiększoną przestrzenią bagażową. Pod jego maską pracuje ten sam silnik, co w wyścigowej Fabii R5 (1.6 turbo). Ale to nie jedyny sportowy samochód tej marki. Nad Wörthersee debiutuje także Skoda Octavia Combi RS 230. Czesi zaprentowali także Skodę Funstar, czyli pickupa zaprojektowanego przez stażystów z tej firmy.

Nowe wersje swoich samochodów pokazało także Audi. Mowa tu przede wszystkim o naładowanym elektroniką i zaawansowaną technologią modelu TT Clubsport. Inne nowości od tego producenta to m. in. modele A1 i A1 Sportback ze stytlistyką o nazwie Active, A3 w sportowej wersji Style oraz Q3 w wersji offroad.

Ale to nie wszystkie samochody, które debiutują w trakcie tegorocznego zlotu. Potrwa on jeszcze do soboty i na pewno przysporzy wielu motoryzacyjnych wrażeń fanom tuningu.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód