english version

Aktualności

Zrobienie przekładki nie będzie konieczne?

Prawdopodobnie już w maju lub czerwcu będzie możliwa rejestracja samochodu sprowadzonego z Anglii bez przekładania kierownicy. W aucie trzeba będzie dokonać tylko małych przeróbek lusterek, licznika, prędkościomierza i świateł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowe silniki w Citroenie DS4

Popularny francuski samochód klasy premium otrzyma trzy nowe silniki. Jeden z nich to jednostka benzynowa, a dwa pozostałe to diesele. Oferta ma przyciągnąć do modelu więcej klientów. Co oferują nowe napędy Citroena DS4?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ile kosztują wypadki drogowe?

Ostatnio pisaliśmy o statystykach wypadków na polskich drogach. Dziś przedstawiamy ciekawe wyliczenie, opublikowane przez KRBRD. Eksperci wyliczyli, ile kosztowały wszystkie zdarzenia drogowe w 2013 roku. Było to ponad 49 mld zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Na drogach jest coraz bezpieczniej

Policja podsumowała liczbę wypadków drogowych w 2014 roku. Z opublikowanych statystyk wynika, że ilość takich zdarzeń spadła w stosunku do roku wcześniejszego. Do zestawienia włączono tylko przestępstwa drogowe. Pominięto natomiast wykroczenia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zdjęcie za przejazd na czerwonym świetle

Na niektórych skrzyżowaniach można zauważyć rejestratory, które robią zdjęcia kierowcom niezatrzymującym się na czerwonym świetle. Często należą one do straży miejskich. 20 takich urządzeń chce zamontować też Inspekcja Transportu Drogowego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zakup samochodu luksusowego na życzenie

Wielu klientów coraz częściej zleca zakup samochodu luksusowego wypożyczalni. Później wynajmują oni to auto, korzystają z niego, a na koniec odkupują lub wypożyczają inne. Na czym polega ta usługa i dlaczego staje się coraz bardziej popularna? Poniżej odpowiadamy na te pytania.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Terenowe Audi TT

Już prawie rok temu zaprezentowano nowe nadwozie Audi TT. Model kojarzony z charakterystycznym sportowym wyglądem, został zaprojektowany również w wersji terenowej. Ostatnio pojawiły się informacje zgodnie z którymi niedługo auto to może być produkowane seryjnie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przewóz nart na samochodzie

Mimo, że tegoroczna zima nie rozpieszcza narciarzy, nie brakuje miejsc, do których mogliby się udać, by posmakować białego szaleństwa. Można je zlokalizować zarówno na terenie Polski, jak i u naszych sąsiadów. Pytanie tylko, jak bezpiecznie przewieźć sprzęt narciarski?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Program naprawczy Nissana

Właściciele Nissanów Qashqai powinni sprawdzić, czy numer VIN ich auta nie znajduje się na liście podanej przez producenta. Okazało się bowiem, że w trakcie montażu tych samochodów doszło do błędu, wskutek którego może odpaść kierownica.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wyższe kary za prędkość?

Posłowie pracują nad zmianą przepisów, które mają pomóc w dotkliwym karaniu miłośników szybkiej jazdy. Obecnie najwyższy mandat za przekroczenie prędkości wynosi 500 zł. Jeśli założenia wejdą w życie, najwyższa kara może wynieść prawie 2,2 tys. zł.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód