english version

Aktualności

Dla kogo wynajem aut dostawczych?

Niedawno wspominaliśmy o tym, że kurierom czasami bardziej opłaca się wynajem aut dostawczych, niż ich zakup. Każda poważna wypożyczalnia busów prowadzi zarówno wynajem długoterminowy, jak i wynajem krótkoterminowy. Z tego drugiego często korzysta również przeciętny Kowalski.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Kolejny samochód bez kierowcy

Pisaliśmy już na naszych łamach o autach, które mogą poruszać się bez ingerencji człowieka. W Europie z takich innowacji słynie Volvo. Okazuje się jednak, że również niemieccy inżynierowie chcą sięgnąć po tego typu rozwiązania. Użyją ich w nowym Audi A8.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Tani wynajem aut

W jaki sposób korzystnie wypożyczyć pojazd? Nie wystarczy tylko znaleźć firmę, która oferuje najtańszy wynajem samochodów. Możemy się bowiem narazić na ukryte koszty. Ważne są również nasze potrzeby – oferta powinna być skrojona na ich miarę. To pozwoli efektywnie wydać pieniądze.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochód dla kuriera

Minęły czasy, w których dostarczaniem paczek zajmowała się tylko Poczta Polska. Na rynku pojawili się inni gracze, a wraz z nimi możliwość zatrudnienia. Często osoba, która chce zostać kurierem musi jednak posiadać odpowiednie auto. Zakup to droga inwestycja. Wynajem długoterminowy już nie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Atak SUV-ów

Najbliższe lata przyniosą prawdziwy wysyp samochodów rekreacyjno-terenowych. Już niebawem będziemy mogli oglądać nowe Audi Q7. Koncern ten zapowiedział ponadto wydanie trzech nowych modeli tego typu do 2019 roku. SUV-a stworzy też...Lamborghini.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Volkswagen Tiguan – zmiany w 2015 roku

Popularne SUV-y niemieckiego koncernu wzbogacą się o nowe silniki. Na fanów samochodowej elektroniki będą też czekać nowe systemy muzyczne. Dostępny będzie również radiowo-nawigacyjny system Discover Media. Czy te innowacje przyciągną nowych klientów?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Imprezy motocyklowe na Dolnym Śląsku

Dziś przygotowaliśmy informacje dla fanów dwóch, a nie czterech kółek. Ten weekend przynosi bowiem dwie duże imprezy motocyklowe w województwie dolnośląskim. Mowa o Bolesławieckim MOTOR SHOW oraz Moto Show Bielawa 2015, znanego niegdyś jako Street Fighter Festival.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Rejestracja samochodu z Anglii

Od dziś legalna jest już rejestracja auta z kierownicą po prawej stronie w naszym kraju. Dzięki temu można rozważyć zakup samochodu w Anglii bez obaw o wysokie koszty przerobienia go. Kilka modyfikacji trzeba jednak wprowadzić w tego typu pojeździe przed udaniem się do diagnosty.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Liczba odebranych uprawnień rośnie

Ubiegły tydzień był pierwszym, w którym obowiązywały nowe sankcje za wykroczenia drogowe. Po podsumowaniu policyjnych statystyk okazało się, że policjanci zatrzymali prawie 700 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h na terenie zabudowanym.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zawody w ekonomicznej jeździe

Niedawno pisaliśmy o polskiej edycji Think Blue. Tymczasem w ostatnich dniach odbyły się jeszcze inne zawody, podczas których kierowcy musieli jeździ c jak najoszczędniej. Tym razem rywalizowali w nich studenci ze swoimi prototypowymi pojazdami. Polskie zespoły wystawiły ich łącznie aż siedem.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód