english version

Aktualności

Korki w Majówkę

Jak co roku pod koniec kwietnia duża część Polaków wyjedzie na długi weekend majowy. Oznacza to wzmożony ruch na drogach, częstsze kontrole policji oraz korki. Przypominamy, w których miejscach zawsze dochodzi do utrudnień w ruchu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Paliwo e-diesel przetestowane

Dbanie o środowisko jest coraz powszechniejsze. Stąd popularność różnych e-rozwiązań. Można je spotkać także w branży samochodowej. Inżynierowie z Audi opracowali nowy rodzaj syntetycznego paliwa – e-diesel. Powstaje ono z wody i CO2.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najlepsze samochody dla firm

Po raz kolejny rozdano statuetki konkursu Fleet Awards Polska. Powędrowały one do najlepszych aut flotowych. Wybierali je specjaliści z branży – fleet managerowie, którzy na co dzień zarządzają parkami samochodowymi swoich firm. Kto wygrał?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Najpopularniejsze auto kompaktowe

W pierwszym kwartale 2015 roku najczęściej kupowanym samochodem kompaktowym była Skoda Rapid. Tak wynika z danych systemu CEPiK. Przez trzy pierwsze miesiące sprzedano 1333 sztuki tego modelu. To o 21% więcej, niż w pierwszym kwartale 2014.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowe Lamborghini Aventador

Jeden z najszybszych samochodów świata został podrasowany przez specjalistów z Mansory. Auto zyskało nowy wygląd. Podrasowano też jego silnik. Pełna nazwa modelu brzmi Lamborghini Aventador Mansory Carbonando.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Odpowiedź na raport NIK

POPiHN ustosunkowała się do raportu NIK, w którym stwierdzono nieprawidłowości w zakresie kontrolowania dystrybutorów paliw. Wskazała, że na legalnie działających stacjach, mimo rzadkich kontroli ze strony urzędów, wszystko działa poprawnie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Amerykańska fabryka w Opolu

Już niedługo część wałków układu kierowniczego, które będą używane w Europie, wcześniej będzie produkowana w Polsce. Wszystko za sprawą firmy Global Steering Systems Europe, która otworzy swoją fabrykę w Opolu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Rozmowa przez komórkę w aucie

Z przeprowadzonej przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Drogowego sondy wynika, że 2/3 polskich kierowców rozmawia przez telefon w trakcie jazdy autem. Dziś opublikowano raport, który na podstawie badań pokazuje, jak wygląda ta kwestia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Korki w największych miastach

Specjaliści z Deloitte i Targeo wyliczyli, ile czasu i pieniędzy tracą kierowcy przez korki. Dane zebrano w 7 polskich miastach. Okazało się, że najdłużej w korkach stoją mieszkańcy Wrocławia. Zatory w ruchu drogowym najwięcej kosztują natomiast Warszawiaków.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zmiana opon na letnie

Wielu kierowców zastanawia się, kiedy najlepiej zmienić opony zimowe. Niektórzy zrobili to jakiś czas temu, przez co spotkała ich niemiła niespodzianka w trakcie Wielkanocy. Wymiana ogumienia to szczególnie ważny temat w firmach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód