english version

Wynajem samochodu na weekendowy wypad - dlaczego warto?

Wynajem samochodu na weekendowy wypad - dlaczego warto?

Marzy Ci się krótki, wakacyjny wypad za miasto, a Twoje auto jest u mechanika? Nie rezygnuj ze swoich planów, skorzystaj z wypożyczalni samochodów.

Wypożyczalnie samochodów

Wynajem busów Śląsk

Wynajem samochodu osobowego na weekend to relatywnie niewielki koszt i duże możliwości. Wypożyczalnie samochodów oferują bogatą flotę pojazdów, co umożliwia wynajem auta dostosowanego do indywidualnych potrzeb lub wymagań każdego kierowcy. Samochody z silnikiem benzynowym lub silnikiem Diesla, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, modele różnej klasy i wielkości… Jest w czym wybierać!

Na wakacje większą grupą

Wypożyczalnie samochodów oferują wynajem krótkoterminowy aut różnej wielkości oraz klasy - również wieloosobowych vanów i busów. To bardzo opłacalne rozwiązanie w przypadku wyjazdu większej grupy osób - zamiast 3 prywatnych samochodów osobowych, a więc i 3 kierowców oraz potrójnego spalania benzyny, podróżować można wspólnie, minimalizując tym samym koszty przejazdu.

Samochód z pełnym wyposażeniem

Korzystając z profesjonalnej wypożyczalni samochodów nie musisz się martwić o dodatkowy sprzęt, niezbędny podczas krótkich czy długich wyjazdów. Wypożyczalnie samochodów dbające o komfort klienta, zwykle za niewielką dopłatą, umożliwiają dostęp do dodatkowego doposażenia wynajmowanego auta takiego jak:

  • fotelik dziecięcy 0-36 kg lub podstawka samochodowa dla starszego dziecka,
  • łańcuchy śnieżne,
  • nawigacja GPS.

Podsumowanie zalet

Wciąż nie jesteś przekonany? Wynajem samochodu na weekend to zdecydowanie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, szczególnie jeśli korzystać będzie z niego więcej niż jedna osoba. To też wygoda i komfort jazdy nieporównywalny z podróżowaniem komunikacją publiczną - pociągiem czy autobusem. To Ty decydujesz o:

  • modelu samochodu - możesz wybrać taki, który spełni oczekiwania Twoje i rodziny lub znajomych - przestronny samochód z dużym bagażnikiem doskonale się sprawdzi podczas wyjazdu z dziećmi lub przyjaciółmi,
  • dodatkowym doposażeniu - nie musisz kupować łańcuchów śnieżnych czy zabierać swojej nawigacji lub dziecięcego fotelika - dobre wypożyczalnie zapewniają ten sprzęt za niewielką dopłatą,
  • tym gdzie chcesz zakończyć wycieczkę - niektóre wypożyczalnie umożliwiają odbiór lub zdanie auta poza siedzibą firmy, w dowolnym miejscu w kraju, co zdecydowanie daje większą elastyczność podczas planowania wyjazdu.

Skorzystaj z oferty wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Autocash

Wypożyczalnia samochodów Autocash oferuje wynajem:

  • krótkoterminowy,
  • średnioterminowy,
  • długoterminowy.

Bogata flota umożliwia wybór samochodu dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy: posiadamy modele z klasy A, B, C, D i E oraz wieloosobowe vany i busy. Zapoznaj się z cennikiem i wybierz auto dla siebie.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód