english version

Aktualności

Opłaty na niemieckich drogach

Niemiecki parlament przyjął ustawę, która spowoduje, że drogi w Niemczech będą płatne. Myto będzie obowiązywało już nie tylko kierowców samochodów ciężarowych, ale także osobowych. Planuje się wprowadzenie trzech rodzajów opłat: 10-dniowej, dwumiesięcznej oraz rocznej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ubezpieczenie auta firmowego

Korzystne pozyskanie pojazdów to dopiero pierwszy krok na drodze do efektywnego zarządzania firmową flotą. Każdy z nich musi być ubezpieczony. Wybierając towarzystwo ubezpieczeniowe, trzeba się natomiast kierować nieco innymi przesłankami, niż w przypadku auta prywatnego.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fiat 500X zadebiutuje w Polsce

Już w najbliższy weekend do naszych rodzimych salonów Fiata, wjedzie nowy model tego koncernu. Mowa o crossoverze 500X, który produkowany jest we włoskim Melfi. Co oferuje swoim przyszłym posiadaczom? Jaki będzie koszt zakupu Fiata 500X?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


1.500 KM pod maską

Podczas Geneva Motor Show 2015 debiutowały nie tylko auta dedykowane przeciętnym użytkownikom, ale także modele koncepcyjne i perełki motoryzacyjne. Wśród nich był Koenigsegg Regera – samochód bez skrzyni biegów, którego silnik generuje moc 1.500 KM.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ostrzejsze kary za prędkość coraz bliżej

Około miesiąca temu pisaliśmy o projekcie przepisów, który ma zaostrzyć sankcje m.in. za przekroczenie prędkości i jazdę po spożyciu alkoholu. Ustawa ta po małych poprawkach została przyjęta przez Parlament i oczekuje teraz na podpis prezydenta.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Passat na bezdroża

Podczas Geneva Motor Show zaprezentowano inną odmianę Passata – Alltrack. Jest to auto z nadwoziem kombi, które posiada m.in. większy prześwit i napęd 4x4. Volkswagen chce, by była to alternatywa dla SUV-ów. Na pewno będzie wyróżniać się wśród innych aut typu kombi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nowa Kia Picanto

Niespełna cztery lata temu na rynku zadebiutowała druga odsłona Kii Picanto. Teraz do salonów trafia odświeżona wersja tego popularnego miejskiego samochodu. Znana jest już jej cena we wszystkich wersjach wyposażenia: M, L oraz XL.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Dobry warsztat dla aut firmowych

W każdej firmie posiadającej samochody, trzeba zadbać o to, by były one utrzymywane w dobrym stanie, a do tego serwisowanie generowało optymalne koszty. Dlatego dziś przyglądamy się temu, w jaki sposób wybrać odpowiedni warsztat dla aut służbowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Auto prywatne w firmie, a stłuczka

Niedawno przybliżaliśmy przepisy, które regulują wykorzystywanie samochodu prywatnego do celów służbowych. Dziś przyjrzymy się, kto ponosi odpowiedzialność w razie spowodowania stłuczki lub wypadku, gdy do podróży służbowej posłużył samochód prywatny pracownika.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Obowiązkowy system eCall

Jeśli wszystkie kraje Unii Europejskiej wyrażą na to zgodę, samochody produkowane od 2018 roku będą musiały mieć na wyposażeniu urządzenia obsługujące system eCall. Taką datę ustalili europosłowie, odsuwając tym samym moment wprowadzenia tego obowiązku o kilka lat.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód