english version

Aktualności

Dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Różnią się one nieco między sobą - szczególnie ceną. Dziś podpowiadamy, kto najbardziej skorzysta na pierwszym z nich.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Przeglądy Anglików

Ponad dwa miesiące temu informowaliśmy, że rejestracja pojazdów sprowadzonych z Anglii jest już możliwa. W praktyce jednak diagności nie chcieli przeprowadzać badań technicznych tych samochodów, ponieważ nie mieli odpowiednich wytycznych. Od najbliższego poniedziałku się to zmieni.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem busów w Katowicach

Autocash to wypożyczalnia samochodów z bardzo szeroką ofertą. Wynajmujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Wśród nich są też busy. Te również mogą być albo osobowe (dla ośmiu pasażerów), albo dostawcze. Jakie konkretnie auta wypożyczamy?

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Benzyna będzie tańsza?

W wakacje paliwo zazwyczaj drożeje. Nie inaczej jest też w tym roku. Pojawiła się jednak szansa na to, że benzyna i olej napędowy potanieją. Wszystko dzięki temu, że z Iranu zdjęte zostaną sankcje gospodarcze. Teraz kraj ten planuje zwiększyć wydobycie ropy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczalnia samochodów w Raciborzu

 • Dział ogólny
 • 2015/08/07
 • Wypożyczalnia samochodów Autocash działa także w Raciborzu. Miasto to obsługiwane jest przez nasz oddział w Katowicach (fot. Dariusz Sieczkowski/flickr.com)

Katowicki oddział Autocash obsługuje nie tylko stolicę Górnego Śląska, ale też różne inne miasta. Jednym z nich jest Racibórz. Mimo tego, że dzieli go od Katowic pewna odległość, klienci z tego miasta mogą bez problemu korzystać z naszej wypożyczalni samochodów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Polscy posłowie zapłacą mandaty

 • Dział ogólny
 • 2015/08/05
 • Posłowie będą mogli płacić mandaty drogowe bez skomplikowanej procedury zrzeczenia się immunitetu

Kilka tygodni temu Sejm przyjął nowe prawo, które pozwoli karać posłów za przewinienia drogowe. Podobne zapisy obejmą prokuratorów i sędziów. Popełnienie przez nich wykroczenia da możliwość ukarania ich mandatem bez utraty immunitetu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Samochody na wesele

 • Dział ogólny
 • 2015/08/04
 • Nowożeńcy muszą pomyśleć nie tylko o samochodzie dla siebie, ale też zadbać o transport dla gości weselnych (fot. Victoria Dixon/flickr.com)

Każda Para Młoda przygotowująca się do swojego ślubu, wie jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego auta, które dowiezie Nowożeńców do urzędu czy kościoła. Młodzi muszą też często pomyśleć o transporcie dla gości weselnych. Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać w obu przypadkach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Fabyrka Volkswagena we Wrześni

 • Dział ogólny
 • 2015/08/03
 • W fabryce Volkswagena pod Wrześnią ma być montowany model Crafter (fot. M93/Wikipedia)

Informowaliśmy już na naszych łamach, że Volkswagen wybrał Białężyce koło Wrześni, na miejsce przeznaczenia p fabrykę modelu Crafter. Teraz niemiecki koncern rekrutuje pracowników do tego obiektu. Zwiększa także poznańską załogę produkującą Caddy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Prawo jazdy od 2016 roku

 • Dział ogólny
 • 2015/07/30
 • W myśl nowych przepisów, młodzi kierowcy będą przez dwa lata objęci okresem próbnym. W tym czasie będą musieli m.in. jeździć z zielonym listkiem oraz odbyć dodatkowe szkolenia (fot. Wouter van Erve/flickr.com)

Za niecałe pół roku mają wejść w życie kolejne zmiany dotyczące praw jazdy kategorii B. Tym razem obejmą one świeżoupieczonych kierowców. W końcu mają zacząć obowiązywać zielony listek oraz obowiązkowe kursy techniki jazdy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem ekskluzywnych samochodów

 • Dział ogólny
 • 2015/07/11
 • Wynajem długoterminowy aut luksusowych to opcja, z której coraz częściej korzystają nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Łatwo i bezproblemowo pozwala pozyskiwać i zmieniać samochody luksusowe

Coraz częściej osoby, które chcą kupić samochód luksusowy, decydują się na jego wynajęcie. Dlaczego? Duży koszt związany z zakupem, nie jest w stanie się zwrócić. Sprzedaż takiego auta po kilku latach odbywa się za dużo niższą cenę. Stąd popularność wypożyczalni samochodów luksusowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód