english version

Aktualności

Wynajem samochodów luksusowych - komfort i elegancja dla wymagających

Wynajem samochodów luksusowych cieszy się w ostatnim czasie wysoką popularnością - nasi Klienci preferują komfort i wygodę. Luksusowe auto pozwala nie tylko na wywołanie doskonałego wrażenia na partnerze biznesowym i potencjalnych Klientach. Przede wszystkim gwarantuje najwyższy komfort jazdy – zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Na czym polega wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy samochodów to usługa ciesząca się w Polsce coraz większą popularnością. Firmy chętnie z niej korzystają, aby móc zoptymalizować wydatki przeznaczane na flotę pojazdów. Nie powinno to zaskakiwać – taka forma wynajmu nie obarcza przedsiębiorcy dużymi kosztami, a jednocześnie zdejmuje z jego barków liczne obowiązki związane z eksploatacją samochodu.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Kalisz jest najstarszym miastem w Polsce. Przyciąga do siebie zarówno turystów jak i inwestorów. Dlatego nie mogło w nim zabraknąć także naszej wypożyczalni samochodów. Dzięki niej zarówno zwiedzanie, jak i robienie interesów, może być znacznie prostsze i przyjemniejsze.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Ile mam punktów karnych?

To pytanie często zadają sobie kierowcy, którzy otrzymali kilka mandatów. Czasami ciężko spamiętać, ile ma się punktów karnych i które z nich się przedawniły. Obecnie, żeby to sprawdzić, trzeba odwiedzić komendę Policji. Od stycznia zrobimy to przez internet.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Wynajem samochodu z kierowcą

W naszej wypożyczalni samochodów udostępniamy bardzo szeroką gamę różnych usług. U nas możliwy jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy różnych aut. Ale to jeszcze nie wszystko. Oferujemy także wynajem samochodów z kierowcą.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Mercedes-AMG C63 Coupe

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie będą obfitować w wiele premier samochodowych. Zadebiutują na nich jednak nie tylko auta osobowe. Dobrym przykładem może być Mercedes-AMG C63 Coupe, który został stworzony głównie do jazdy po torach wyścigowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Nadchodzi Hyundai Elantra

Tegoroczne Targi Samochodowe we Frankfurcie nadchodzą wielkimi krokami. By podgrzać atmosferę, producenci regularnie publikują zdawkowe informacje na temat swoich najnowszych rozwiązań. Wyjątkiem nie jest Hyundai. Koncern zaprezentował szkic szóstej generacji Elantry.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Zakup fotelika samochodowego

Nowe przepisy sprawiły, że wzrósł popyt na foteliki. Nie każdy jednak wie, jak wybrać tego typu akcesoria. Dziś podpowiadamy jak to zrobić. Nie jest to szczególnie trudne zadanie, ale jest ono zarazem bardzo ważne dla komfortu i bezpieczeństwa naszej pociechy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Straż Miejska straci fotoradary

Od stycznia funkcjonariusze straży miejskich oraz gminnych stracą możliwość używania fotoradarów. Mowa zarówno o urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Okazało się, że działania takie służyły zarabianiu na kierowcach, a nie na poprawie bezpieczeństwa na drogach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Różnią się one nieco między sobą - szczególnie ceną. Dziś podpowiadamy, kto najbardziej skorzysta na pierwszym z nich.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU


Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód