english version

Wnętrze nowego Audi TT

Koncern Volkswagena zapowiedział premierę nowego Audi TT na bieżący rok. Póki co producent pokazał, jak samochód będzie wyglądał w środku. Wnętrze nowego modelu będzie się znacząco różnić od tego, który znamy z dwóch poprzednich wersji.

 

Audi TT zadebiutowało w 1995 roku na frankfurckich targach motoryzacyjnych. Do produkcji zostało wprowadzone trzy lata później. Występuje ono w dwóch wersjach nadwozia: coupe oraz cabriolet. Model pierwszej generacji kryje pod maską jeden z siedmiu rodzajów silnika o pojemności 1.8 lub 3.6 l.

Gdy w 2006 roku zaprzestano produkcji Audi TT I, od razu zaprezentowano jego drugą wersję. Jest ona widocznie większa od poprzednika. Można w niej spotkać aż osiem rodzajów silnika (o pojemności 1.8 l, 2.0 l., 2.5 l. oraz 3.2 l.). Najsilniejszy z nich osiąga moc aż 360 KM, która pozwala na rozwinięcie prędkości 280 km/h. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 4.1 s. Pozostałe wersje napędu, mimo że słabsze, również charakteryzują się znakomitymi osiągami.

Nic więc dziwnego, że cały świat motoryzacji z zapartym tchem obserwuje doniesienia na temat nowego Audi TT. Póki co zaprezentowano jego wnętrze: bezpośrednio za kierownicą umieszczono Audi virtual cockpit, który działa w dwóch trybach - klasycznym (pokazującym prędkość oraz obroty silnika) oraz tzw. "Infortainment" (wyświetlającym inne informacje, np. drogę do wyznaczonego celu). Użytkownicy Audi TT zasiądą w sportowych fotelach S ze zintegrowanymi zagłówkami. Multimedia pomogą obsłużyć przyciski wbudowane w kierownicę.

Premiera nowego Audi TT planowana jest na bieżący rok.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód