english version

Wyjazd zagraniczny wynajętym samochodem

W wypożyczalni samochodów Autocash we Wrocławiu możliwe jest wynajęcie pojazdu na wyjazd zagraniczny. Każdym z oferowanych przez nas samochodów (od ekonomicznych, przez kompaktowe aż po luksusowe) możecie Państwo pojechać np. do nieodległych Czech lub Niemiec. Zarówno w celach służbowych, jak i osobistych (np. na wakacje).

 

Wypożyczenie samochodu na wyjazd zagraniczny to bardzo prosta sprawa. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję, dokonując rezerwacji on-line, lub poinformować o takim fakcie pracownika naszego biura.

Najem taki może być najbardziej korzystny szczególnie wtedy, gdy planujemy wybrać się z rodziną na wyjazd w trudny teren (np. na narty w Alpy), ale nie dysponujemy do tego odpowiednim samochodem. W takim przypadku warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni. W swojej ofercie posiadamy bowiem także auta terenowe, które świetnie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

W naszej flocie znajdują się również minibusy, którymi można przewieźć większą ilość osób (do 9 łącznie z kierowcą). Bez problemu zmieszczą one również najbardziej profesjonalny sprzęt narciarski lub dużą liczbę walizek.

Oferujemy także samochody osobowe wszystkich klas (od ekonomicznej do luksusowej), a także auta dostawcze. Dzięki temu z usług wypożyczalni samochodów Autocash można skorzystać w każdej sytuacji - niezależnie, czy prowadzą Państwo działalność gospodarczą, reprezentują instytucję czy są Klientami indywidualnymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym wrocławskim biurem:

Oddział Wrocław
ul. Powstańców Śl. 114
53-333 Wrocław
tel: +48 71-793-09-75
tel. 24h: +48 501-212-378
fax: +48 71-793-09-76
mail: kontakt@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód