english version

Auta terenowe w Katowicach

Wypożyczalnia samochodów Autocash oferuje nie tylko pojazdy osobowe, ale i terenowe. W naszej ofercie znajdują się m.in. Jeep Grand Commander, Jeep Grand Cherokee oraz dwa modele SUV-ów. Nasze biuro w Katowicach położone jest w ścisłym centrum miasta - nieopodal Dworca Głównego PKP.

 

By w tym roku korzystać z uroków białego szaleństwa, trzeba szukać śniegu na dużych wysokościach w górach. Problem w tym, że samochody osobowe nienajlepiej sprawują się w takich warunkach. Tym bardziej, gdy są załadowane sprzętem narciarskim (o ile ten się w ogóle zmieści).

Dlatego do takich wypadów najlepiej nadają się samochody z wysokim zawieszeniem i napędem na cztery koła, a także dużą przestrzenią bagażową. Stąd rosnąca w ostatnich latach popularność SUV-ów oraz terenówek. Zakup takiego auta jest niestety bardzo kosztowną inwestycją.

Nie trzeba jednak rezygnować ze swoich planów wyjazdu w teren. Wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Autocash. Oferujemy Państwu cztery modele aut, które świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach. Są to: Honda CRV i BMW X5 oraz Jeep Grand Cherokee i Jeep Grand Commander. Wszystkie, oprócz wysokiego zawieszenia, mocnych silników i napędu na cztery koła, posiadają wyposażenie, które umili podróż nawet po najtrudniejszym terenie (m.in. klimatyzację, zestaw audio, a nawet odtwarzacz DVD z wysuwanym z dachu wyświetlaczem LCD).

Nasze samochody można wypożyczyć zarówno na krótki okres (np. jeden dzień lub weekend), jak i na kilkanaście dni (np. na cały urlop). Pełna specyfikacja naszych aut terenowych znajduje się w zakładce "Samochody". Zapraszamy także do kontaktu z naszym katowickim biurem:

Oddział Katowice
Plac Szewczyka 1
40-098 Katowice
tel. 24h: +48 501-30-20-80
mail: katowice@wypozyczauto.pl
skype: autocash.rent

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód