english version

Przejazd Warszawa-Wrocław

Niestety, droga z Warszawy do Wrocławia wciąż nie należy do najprzyjemniejszych. Na szczęście można ją pokonać w wygodny i bezpieczny sposób. Wystarczy wynająć auto w stolicy i zwrócić go we Wrocławiu. Taką opcję oferuje wypożyczalnia samochodów Autocash, która posiada swoje biura w całej Polsce.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash posiada swoje biura w takich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań i Gdańsk. Dzięki temu jesteśmy s tanie obsługiwać zarówno Klientów indywidualnych, jak i największe firmy oraz instytucje.

Tak duża sieć naszych biur umożliwia również podróżowanie między nimi bez ponoszenia wysokich kosztów. Np. wybierając się w 2-tygodniową delegację z Warszawy do Wrocławia możecie Państwo wypożyczyć auto w punkcie startowym i zwrócić je w docelowym. Wracając do domu, również możecie dokonać wynajęcia we Wrocławiu, a samochód oddać w Warszawie. To pomoże znacząco obniżyć koszty, ponieważ nie będziecie musieli wypożyczać auta np. na 16 dób - wystarczą dwie.

Tak rozbudowana sieć naszych biur pozwala nam obsługiwać również Klientów, którzy mieszkają lub mają swoje siedziby w innych miastach, np. w Rzeszowie, Szczecinie, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Łodzi i Lublinie.

By sprawdzić ofertę naszych aut, zapraszamy do zakładki "Samochody". Zachęcamy również do kontaktu z jednym z naszych oddziałów. Adresy, numery telefonów i e-maile znajdują się w ramce obok.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód