english version

Ford Focus dla firmy

Ford Fokus kombi to samochód bardzo często wybierany przez przedsiębiorców. Posiada on ciekawą stylistykę i dynamiczny silnik, a przy tym bardzo dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu sprawdza się zarówno w przypadku przewozu osób, jak i towarów.

Ford produkował drugą wersję Focusa w latach 2006-2011. To sprawia, że samochody te wciąż są bardzo często widywane na polskich drogach. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

W roku 2007 Focus II Kombi przeszedł lifting – jego nadwozie skrócono się o 2 mm (z 4470 mm do 4468 mm), a wysokość zmalała z 1500 mm do 1497 mm. Bez zmian pozostała szerokość, wynosząca 1840 mm. Rozmiary na zewnątrz nie są jednak jego cechą charakterystyczną. Jedną z głównych zalet jest bowiem duża pojemność bagażnika – 482/1525-1546 l.

Producent wyposażył Focusa w kilka różnych rodzajów silnika – zarówno diesla, jak i benzynowego. W najczęściej spotykanych wersjach pracują one s mocą od 80 do 145 KM. Do tego auto jest stosunkowo lekkie. Dlatego silniki te wystarczają, by jazda nim była płynna i dynamiczna.

Ford Focus II kombi jest więc interesującą opcją dla firm. Łączy w sobie funkcjonalność, dynamikę jazdy oraz (co najważniejsze) bezawaryjność. To bardzo interesująca pozycja w klasie C.

Nie zwlekaj!

Wynajmij samochód już dziś!

Ostatnio na bloguWynajmujemy w całej Polsce!

Oddziały firmy Autocash

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies

Wybierz długość

Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód

Warszawa Wrocław Kraków Gdańsk Poznań Katowice wynajem długoterminowy
Rezerwuj rezerwuj samochód